Ostrov pobřežních vlků

• Veľká Británia Island of the Sea Wolves
Veľká Británia, 2022, 2 h 10 min (Minutáž: 40–46 min)

Will Arnett (rozprávač)

Vyrazte na divoký a úžasný ostrov Vancouver! Oceán je tu plný ryb, které loví orli bělohlaví, a v jeho ledových vodách plavou pobřežní vlci. (Netflix)

PauloZ

Neuvěřitelné kolik druhů zvířat žije na jednom ostrově ať už na souši nebo ve vodě a hlavně jak nádherně je ten koloběh života propojen. Člověk je úplné nic oproti matičce přírodě. ()

helraiser

Perfektní přírodovědný dokument ve kterém hlavní roli hrají vlci. Ty záběry jsou naprosto úžasné, tyhle dokumenty prostě miluju. Netflix dokumenty prostě umí, to se prostě nedá popřít. ()

rublik05

Moc pěkná a příjemná dokumentární minisérie, obsahuje plno nádherných záběrů, spoustu sympatických zvířat, atmosféru pomáhá utvářet vhodně zvolená hudba, oceňuji i rozumnou stopáž jednotlivých epizod a dobře plynoucí tempo. Na můj vkus to celé působí až moc uhlazeně a občas trochu dětinsky, mimo to jsem však spokojený. Každopádně pochvalu si zaslouží také český dabing, pan Tůma odvedl výbornou práci. 8/10. ()

Daiker

Krásné záběry divoké přírody a v hlavní roli..... Vlci. Záběry jsou úžasné a ve 4K jsou ještě krásnější..... Netflix opět dokázal, že dokumenty umí...... ()