Debbie řeší každodenní starosti mámy v Los Angeles a Peter si naplno užívá New York. Když si ale tihle nejlepší kamarádi prohodí na týden role, všechno je rázem jinak. (Netflix)

Flashback odpad!

Není to vtipné, elegantní ani sexy. Nemá to šmrnc a vypadá to spíš jako dlouhá reklama na bytový design. Příšernej zvratek pro nejsmutnější ctyřicátnice. ()

chivas_egal

Velmi dobře  vyhovuje žánru. Je to romantika a  komedie s jemnějším humorem.  (Pokud se rádi smějete, až vás bolí svaly, tak  si to nepouštějte). Skvělé herecké výkony Whiterspoonové a Kutchera, žánrově scénář OK, pravda je, že scéna s pojízdnými pásy na letišti mne rozčilovala. Když spolu dva lidé mluví a přitom stojí na pohyblivých pásech, které jedou proti sobě, musí sakra rychle utíkat proti směru, aby se po jedné větě ještě slyšeli. ()

Krapav

Jedna hvězda za Ashtona, jedna za Reese. Od Netflixu/Hallmarku nic neočekávám. Tady vzhledem ke známým jménům očekávání bylo. A je to zklamání. ()

Pepcik

Když už mám ten netflix... Známé tváře velmi dobrých herců, doporučení od diváků, proč ne? ...chyba. Mohl jsem chodit kolem domu, mohl jsem přebírat čočku a hrách... Jenže jsem špatně zvolil a viděl tohle. Nepovedená, podivná a fádní romantická komedie. Nejde upřít (a je mi až stydno, že to vyzdvihuji jako plus), že to je první film po třech letech, který neřeší LGBT+, nebo feministickou tématiku. Je to prostě film, kde je holka, kluk a prostředí kolem nich... jen to prostě nesedí. Motivace postav dohnaná ad-absurdum, děj pomalý, stěžejní myšlenka smutná... Znovu ne, děkuji. ()

Petaska1

Po dlouhé době romantika od netflixu, která nebyla od prvního momentu laciná a plytká. Reese je pořád kráska s velkým charisma, Ashton je tady nejvíc hot za celou svojí kariéru a Jesse je stejně boží jako v Chirurgách. Za mě po dlouhé době romantika co si ráda zopakuju. ()

tuhok

3/10 I přes prvotní nadšení z hereckého obsazení, tak mezi hlavní dvojicí to prostě nefunguje, film plný klišé a nevtipných vtipů, který postráda jakýkoliv prvek nějaké chemie. Z hereckých výkonu to působí, že je to totalně nebaví a film postrádá jakýkoliv zápal a ve stínu nudi je z filmu místo hodinu a čtvrt zábavy je film, který se nesmírně táhne a pocitově se natáhne na 3 hodiny. ()

dead.meat

Jen ze zvědavosti jsem to pustil, nečekal jsem takvou srajdu, ale byla... Každopádně kvóty NETFLIX naplněny - kamarádka asiatka, černý nápadník, rozvedená matka s dítetem, dokonce i ta lesba se tam dostala... ()

holtis

Další romanťák, na který za pár dní zapomenu. Film v podstatě zachránilo jen dobré obsazení, jinak ohraná pohádka co toho moc nového nepřinesla...takže spíš nuda. ()

ZuziBoss

Reese je skvělá herečka, tak moc nechápu, proč se k tomu přichomejtla. Ashton bohužel hrát neumí a neuměl. Je to ale oddychovka, u které se dá uklízet. Konec filmu byl od začátku jasný. ()

DiDu

Koho to napadlo dát Reese a Ashtona dohromady? Zatímco Reese si vybírá obvykle zajímavé projekty, tak Ashtona jsem zatím viděla jen v samých tralalačkách, tak se mi spolu tedy vůbec nelíbili. No a takové to "léta to o sobě nevím, ale prozřu" už je taky jaksi nemoderní a Reese by se už taky mohla ve svém věku probudit. Existuje vůbec nějaký kvalitní romantický film pro lidi nad 45? ()