Rekrut

• USA The Recruit
USA, (2022–2023), 14 h 40 min (Minutáž: 51–58 min)

Začínající právník ze CIA vstoupí do nebezpečného světa mezinárodní špionáže, když přijme případ bývalé agentky, která vyhrožuje, že zveřejní kompromitující informace. (Netflix)

Recenzie používateľa kenkaku k tomuto seriálu (9)

Rekrut (2022)

Největší hnus seriálu je ústřední postava (nováček ve “firmě” a chová se jako machýrek nejhrubšího zrna) a vlastně i celá CIA (vážně je to jen tlupa retardovaných zoufalců v oblecích co podráži všechny okolo?). Humor je křečovitý a infantilní. Zápletka a myšlenky některých epizod jsou doslova odpadní záležitost. Popisek píše “Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller” a ne “Parodie”. Podrobně u jednotlivých epizod. ()

N. Š. J. P. (2022) (S01E01)

Jako pilot co má nalákat na další díly? Nefunkční. Co mě příšerně rozčiluje je jak se prezentuje ústřední postava (nováček ve “firmě” a chová se jako machýrek nejhrubšího zrna) a vlastně i celá CIA (váže je to jen tlupa retardovaných zoufalců v oblecích?). Humor je křečovitý a infantilní. Popisek píše  “Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller” a ne “Parodie”. Jediné co překvapilo, byla Priya z BBT a Laura Haddock co vyměnila roztomilé kudrlinky co pamatuju ve druhé řadě Strikebacku za nechutnou ofinu. ()

N. N. P. Ž. S. T. S. (2022) (S01E02)

Tohle fakt nefunguje… vážně se nechávají v CIA složky válet na stole v otevřeném kanclu? Vážně je normální, aby vězeň měl mobil a volně se pohyboval po marodce? A ten přístup kolegů ve “firmě”… (kradou si poštu) to je vážně takový bizár!? A chování blba mě točí čím dál víc… ()

A. N. C. D. (2022) (S01E03)

Proč se ztrácí čas “vedlejšákem v Bejrůtu” nebo historií vztahu “ofiny” a nějaké pipky v base? Na hlavní linku nulový dopad. Jen zdržovačka. Proč mě to má zajímat? ()

J. J. A. C. (2022) (S01E04) odpad!

Sorry, ale zákony robotiky platí i pro zakázky CIA… a robůtek má NEKONEČNOU baterii!? Tohle byl vrchol idiocie a katapultoval epizodu ihned na odpad. Tohle už nemohlo zachránit nic (ani podrazácká poslední minuta). ()

M. A. P. (2022) (S01E05)

První vyloženě ne-otravná a ne-debilní epizoda seriálu. To ale neznamená, že je to pecka. Příliš vláčné a nudné. ()

S. N. (2022) (S01E06)

Prvních 10 minut funguje skvěle, pak to zase spadne do žumpy úrovně soap-opery… jako koho zajímá jaký má dement trabličky s bejvalkou? A takhle je to celou epizodu. Scéna co funguje, pak scéna která nikoho nezajímá (a děj nikam neposouvá), scéna co funguje, soap-opera… naštěstí to není groteska jako “Terminátor”. ()

B. T. M. P. S. Š. (2022) (S01E07)

Ano… podělalo se to. Proč? Protože dement nemá ponětí o existenci časových pásem. Debil… a na tom se točí zápletka epizody. ()

K. J. S. O. H. (2022) (S01E08)

Konečně se dozvídáme pokračování prvních pár minut z první epizody. A není to vůbec zábavná podívaná. Idiocie za idiocií, která mě rozčilovala prakticky celou epizodu. Dement perlí nejvíc a pramálo dává ve finále smysl o čem ten seriál vlastně byl. Nesnáším když končí řada konce-nekonce. Pozn.: Jako kdo se sakra touží vrátit do Běloruska? ()