Začínající právník ze CIA odhalí hrozbu, která ho vtáhne do nebezpečného světa mezinárodní špionáže. (Netflix)

kenkaku

Jako pilot co má nalákat na další díly? Nefunkční. Co mě příšerně rozčiluje je jak se prezentuje ústřední postava (nováček ve “firmě” a chová se jako machýrek nejhrubšího zrna) a vlastně i celá CIA (váže je to jen tlupa retardovaných zoufalců v oblecích?). Humor je křečovitý a infantilní. Popisek píše  “Akční / Dobrodružný / Drama / Thriller” a ne “Parodie”. Jediné co překvapilo, byla Priya z BBT a Laura Haddock co vyměnila roztomilé kudrlinky co pamatuju ve druhé řadě Strikebacku za nechutnou ofinu. ()

HMTD

Realističnost děje první epizody je na nule, ale je to zábava sledovat i když zatím nejsem na sto procent přesvědčený, že v tom budu pokračovat.  Jako vážně Netflix by k tomu měl přihodit nálepku komedie, ne pro to, že je to vtipné, ale pro to, že jen představa, že by takhle pracovala tajná služba o co hůř její právní oddělení je dost ujetá. ()

ER

Vypadá to na špionážní komedii, na kterou se dá dívat, byť o nějakém veledílu nemůže být řeč. Děj vychází z premise, že se nováček z právního oddělení CIA dostane ke skutečné práci agenta v terénu a řeší spletitý špionážní případ. Jako zelenáč se pak dostává i s přispěním kolegů, do situací, které mají zábavný charakter. ()

Dusty56

Není to špatný, na další díl to navnadilo, byť se občas nudím. To samý lze říci i o hereckém výkonu hlavní postavy, na které to celé stojí, tedy že to není špatný, ale občas nudí. Příběh je relativně zajímavý, i když to není nic originálního a bude hodně záležet, jak to pojmou dál. Zatím to byla jen právničina s jednou akcí, což úplně není ono. 65% ()