Dálkový řidič Beddoe (Clint Eastwood) platí za vynikajícího boxera a také již z mnoha zápasů vyšel jako vítěz. Tehdy je mu nabídnut skutečně životní zápas: má se utkat s nejbrutálnějším bijcem východního pobřeží. Beddoe by tuto nabídku přijal, avšak bezhlavě se zamiloval do country zpěvačky Lynn (Sondra Locke), která koná vše, aby Beddoa od tohoto zápasu odradila. (Magic Box)

starbrejkr

Tak tohle už bylo slabší. Nikdy neprohrát jsem zkouknul ještě celkem s pobavením, ale druhý díl už víceméně vařil z vody a navác přidal i pár trapně-komediálních momentů, kterých jsem se tak obával už u jedničky. Vydařených momentů se nakonec ale aspoň pár našlo, a tak to nehodnotím úplně negativně. Pohříchu se však skoro všechny týkaly jen Clyda, který je prostě geniální. Film také srazil mizerý český dabing, kdy se oproti minulému dílu nepochopitelně vyměnili dabéři, což odnesl hlavně Clint, ke kterému prostě Županič patří. ()

Rocky62

Téměř totožná snůška tupých nápadů, s jakými jsme se setkali v prvním díle, jen s tím rozdílem, že hodnota IQ zde klesla na bod mrazu. "Souboje" opět připomínají strkanice důchodců po lobotomii, a aby byl divákův rozum ještě ve větším ohrožení, rozhodl se Van Horn zaútočit ještě trapnějším motorkářským gangem, jehož členové by neměli šanci vyhrát ani Zlatou malinu. Chudák Clyde se o zábavu musel starat sám. Skutečně jeden z nejpošetilejších snímků v Eastwoodově filmografii. Clint byl patrně pod silnou dávkou narkotik, když se rozhodl si takovou roli zopakovat. ()

Thomm odpad!

Spontánní koment hned po zhlédnutí filmu: Cože?! Cože?! Taková sračka a má to 63%. To snad ne. Ještě teď to rozdejchávám, ale asi se mi to jen tak nepovede. Viděl jsem za krátkou dobu dost filmů s Clintem a po sérii s Drsným Harrym a Dollarové trilogii už jsem si začínal říkat, že se snad stane mým oblíbeným hecrem, ale tímhle filmem to pěkně pohnojil. Vážný to neni, vtipný to neni, nechutný to je, orangutan má snad větší roli než Eastwood a banda tlustejch nácků na motorkách nebo co to mělo znamenat je fakt poslední kapka. K tomu ještě dvě starý hnusný babky, co rádoby hláškujou a tváří se drsně. Ufff tak tohle teda už nikdy víc, opravdu klenot. P.S. Jedno se tomu filmu musí nechat - už několik let mě žádnej takhle nedokázal rozhodit. Když jsem usedal k TV, měl jsem dobrou náladu a ta je teď nadobro pryč. ()

Shit

Vtipnější a svižnější je tohle pokračování oproti Nikdy neprohrát, dokonce mi přišlo, že i Clint Eastwood j v daleko lepší kondici a dokonce vypadal i mladší, ale problémem filmu je trošku slabší scénář a hlavně naprosto stupidně vyřešenej závěrečnej souboj, kterej jinak celkem dobrej film totálně zazdil. Nicméně Clyde je děsně krutej ()

kajda.l

Nikdy jsem neměl nic proti filmům s živočichem v jedné z hlavních rolí. Bohužel v tomto pokračování pohodové jednohubky "Nikdy neprohrát" scénárista, režisér i Eastwood ztratili soudnost a natočili zbytečný recyklát, který ve většině případů méně vtipnou (až trapnou) formou opakuje již viděné scény. Motorkáři jsou silně vyčpělí a naprosto zbyteční, mafiáni k uzoufání trapní a hlavní boxerský sok zoufale nevyužitý. Není to vtipné a bohužel ani napínavé a hlavně příšerně natahované. A více znuděného Eastwooda jsem ještě neviděl a to si jednotku dle mého názoru užíval. Scény s geronty vyložený epic fail. 50% ()

• Clint Eastwood svěřil pozici režiséra Buddy van Hornovi, který řídil i kaskadérská čísla a stal se zde Eastwoodovým dublérem. Eastwood a van Horn spolu často spolupracovali, avšak tento snímek byl van Hornovým debutem na pozici režiséra. (ClintEastwood)
  • Postava Phila Beddoa je jednou ze tří Eastwoodových rolí, kterou si zahrál ve více pokračováních. Druhou je Harry Callahan (série Drsný Harry) a třetí pak Muž beze jména z westernů Sergia Leoneho. (ClintEastwood)
  • Snímek byl uveden v prosinci 1980, aby mohli diváci v době vánočních svátků ocenit nenáročnou zábavnost filmu, a promítal se ve více než 1 500 kinech. (ClintEastwood)