La niña de la comunión

Sara (Carla Campra) sa práve prisťahuje do mesta. S kamarátkou Rebe (Aina Quiñones) sa vracajú z nočného klubu, kde vyskúšali drogy. Cestou nájdu bábiku v šatách na prijímanie. Od tej chvíle sa im život zmení na peklo. (dixx)

helraiser

Co naplat Španělové prostě ty duchařiny umějí a hlavně se s tím moc neserou a postavám dávají slušný kotel. Kvalitou to těžce převyšuje své americké kolegy minimálně o třídu. Jo mělo to prostě koule a ten závěr, to byl opravdu nášup a to se prostě musí ocenit. ()

Solverino

Podprůměrná záležitost, chvílemi to má navíc, ale ten konec to zabije... jinak Španělé mají vždycky naprosto excelentní exteriéry a atmosféra je též plnotučná... škoda toho nedotaženého zbytku. ()

Easykill

Celkem dobře natočený a docela fungující horůrek. Samozřejmě jede se dost klasická šablona, ale máme tady sympatické prostředí i postavy, trochu rodinného drama, zajímavýho bubáka a parádní (nečekaný) ende. Co víc si přát.. ()

Ace.A.T.L.

Tohle bylo fajn. Atmosférický, doplněný o prostředí Španělska a dobře zamotaný. Jasně, jsou tu předem jasný situace a události, ale konec mile překvapil. Rozhodně jeden z lepší hororů. Myšlenka super, využití na 80% a celkově dost slušný. Jen ty masky důchů a mrtvých, maji Španělé nějak nedotažený(ve víc filmech). Ale i tak, za mě 4* a DOPORUČUJU ()

vinducha

Jak píše ricci.s o té originalitě. Prostě duchařina z roku 22 , která mohla být natočená úplně stejně už před 20 lety . Na 1 večer ale ok. ()

Hexx

Rozhodně neurazilo, na druhou stranu nenabídlo nic extra navíc. Takový lepší hororový průměr, dobře odsýpající, uvěřitelné herecké výkony, Španělé, jak už jsme se několikrát přesvědčili, prostě umí. Jen by to chtělo dopilovat. ()

Dakota1978

Bohužel to na 4* není, možná by si je zasloužilo 95 % stopáže, ale posledních pár minut nedotažených a zjevení ač zdařilého "démona" a utnutí děje to u mě pokazilo. Abych byl spravedlivý - nebylo to špatné, sympatické postavy (uvěřitelný scénář), fajn herci, zdařilá kamera, dobové osmdesátkové vyobrazení taky příjemné. Byla to taková ártovější španělská sestřenka Annabellky :)  Oni to ti Španělé umí a já mám jejich filmy rád, jen ten konec tady... ()

RedHeadka

Film mi svou stylizací připomíná horor Mluv se mnou (2023). Napětí tak nějak roste hezky od začátků a přiznám se že konec mě i docela vyděsil a jakoby trochu napovídal že bude další pokračování, doufejme že ano. Postavy moc sympatické nebyly a hlavní hrdinku máte chuť seřvat už v první minutě ale jako koncept se mi to moc líbilo. Určitě se podívám znovu a můžu doporučit divákům co mají rádi duchařskou teenage atmosféru s mindfu*k koncem. ()