Andrea se chce fotit pro bulvár. Cyril se kroutí, jenže kde vzít tolik peněz za tak málo práce? Johana nemůže najít památnou sponku po babičce  a obrátí byt i kancelář vzhůru nohama. Cyril musí kvůli focení nakupovat a v kabinkách se potkává s nenáviděným přítelem z mládí. Mirek se nečekaně vrací domů a Johana se Šmardou přemýšlejí celé odpoledne v koupelně. Sponku nakonec najdou, ale nechají ji tam, kde je. (Česká televize)

jungewolf

Vítek Šmarda(V.Hrabák)+Johanka(B.Hrnčiříková) jsou famózní: "Pokud nevěříš v červí díry, mluvící trolly nebo v boha,tak musíš uznat,že se nevypařila." atakdále, atakpodobně. Mára (Vlad.Hauser) zase perlil, stejně jako kostymérka Pája (N.Mucha) a maskérka Bohunka (R.Dvořáková). Cyril (O.Kokorský)+Andrejka (S.Lewandowska) byli výborní, hlavně při focení u Cyrila... :-),bavil jsem se. Mimochodem, Vítek s Johankou přijeli k domu,kde momentálně žije Johančin táta Mirek(J.Kolařík) na skútru zn. Honda Spacy 125 ...***V malé roličce Cyrilovy matky excelovala Naďa Kovářová, dříve jedna z hereček brněnského Hadivadla. ***Výborně je vybraná hudba v této epizodě - celkem 6 písniček. ***7.díl je na webu Č.televize : ČT 1, pondělí 19.2.2024, 21.20 . ()

William_ odpad!

Jsou chvíle kdy lituji, že jsem tento seriál začal sledovat - tohle je jedna z nich. Po docela povedeném předešlém díle jsme se dočkali tohoto. Zde ani dabing Ivana Trojana nepomohl (kdo četl závěrečné titulky, chápe). Naprostá ztráta času a asi můžu mluvit za všechny, že by si seriál měl po této sérii udělat dlouhou pauzu, nebo se úplně zrušit. Je to bez nápadu, bez myšlenky a bez jakékoliv kreativity. Pardon ale za mě naprostý odpad. ()

Anianna

Podle mě zatím nejslabší díl 2. série. Skoro o ničem. Kdyby nebylo naivní roztomilosti Simony Lewandowske, tak úplně o ničem. Přemýšlím, co pochválit nebo koho... V titulcích čtu: hudba Ivan Acher. Tak tedy chválím pana Ivana Achera, a to za výběr hodně starých hitů, jež si nezaslouží zůstat zapomenuté. On nám, hudebním fanouškům zralého věku, v každém díle nabídne skvost. Dnes třeba píseň z roku 1961 - Heartaches od The Marcels. Hudba, i když skvostná, ale epizodu nezachrání. ()

Blackadder

Díl absolutně o ničem. Totální zklamání. Dvě, tři hlášky to nezachrání.   Mimochodem, Kolečko, resp. Prušinovský, to fakt dělají vždy s hudbou. Všechny seriály a strašně je to odlišuje. Vzpomeňme na Most a nádhernou parodii na Love to hate you od Erasure, jak Luděk běží po schodech. A dnes již podruhé použití Pet Shop Boys a Lets make lots of money 😉 ()

Heso

Včerejší díl bych popsal úplně stejně jako avokádovou pomazánku…takové nijaké. Nemyslím, že tohle byl nejslabší díl, ale ani ten nejsilnější. Navíc poměrně krátký, nebo to je jen můj pocit? Děj je tady pouze uměle natahován. Kdo odvádí svůj standard je jednoznačně Šmardík, kterej je vtipnej sám o sobě. Pak možná ještě Mirek a jeho hnusnej čaj. A to je asi všechno. I ten Cyrda mi přišel takový neslaný, nemastný. Nebyl to ten Cyrda, kterého známe z předešlých dílů. Pan prstík byl bohužel vtipný asi podobně jako Petr Švancara… ()