Andreina péče o její mediální obraz nese ovoce. Žádosti o foto, autogramy, Andrea si pozornost užívá. V jejím životě se ale náhle objeví fanoušek nechtěný. Mirek je bez partnerky zoufalý a kontaktuje dceru Johanu, která mu ale dává jasně najevo, že jeho prázdnotu vyplňovat nehodlá. Mirek chce dceři zaimponovat a vymyslí rebelský plán. Cyril radí Andree, aby o radu se stalkingem požádala Radku. Její nápad s bojovým uměním se však pro Andreu ukáže jako nevhodná cesta. Když se následující ráno ve studiu plstí mokrou jehlou, Andrea nečekaně nedorazí do práce, dramaturgyně Ticháčková nekontroluje hudební playlist, protože vyspává kocovinu v Horních Dunajovicích, a z hudební vložky přejde smích i hosta Patrika Hartla. (Česká televize)

pirduch

Tento díl zatím asi nejlepší. Křížka  oceňuji ho,že do toho takhle šel. Sice jsem si ho nejdřív zaměnil s P.Jandou,ale to je jen chyba mého zraku. Policie vyšetřující byla až mrazivě reálná. ()

DžejPý

Baví mě postava Terezy Volánkové. Její "Ale je to prdel", když za ní na obrazovce je jich v klipu hned několik, je pro mě hláška dílu. Respekt autorovi za obsazování rolí hostů a ještě větší všem, co si sami sebe "zahráli". ()

Damocles

Tenhle díl jsem viděl napřeskáčku asi až po sedmém (pár týdnů jsem vynechal) a tudíž z toho mám dojem, že to má stoupající úroveň:) Tady jsem brečel smíchy - je to ten díl s "prstěním za vlhka"?:) ()