Kdo je zabil?

všetky plagáty
Česko, 2022

Účinkujú:

Eduard Birke

"Kdo je zabil?" je český true crime webový seriál, který se věnuje jak nevyřešeným, tak objasněným zločinům. Diváci se mohou těšit na poutavé a napínavé příběhy, kde se tvůrce Eduard Birke snaží najít odpovědi na otázku... "Kdo je zabil?" (Stream.cz)

Mini_X

Kašlu na nějakou detailní recenzi. Pořad Kdo je zabil, má největší koule na nejvíce detailní vyprávění o reálných zločinců/vrahů. Účinkující Eduard Birke, který musí ujíždět na steroidech, kvůli jeho poutavému vyprávění. 10/10 ()

Lilith03

Naprosto úžasný podcast, Eduarda sleduju už dlouho a moc ráda. Troufnu si říci, že snad od jeho začátků. Udělal obrovský posun ve svojí tvorbě a tvoří neskutečně kvalitní kontent. Seriál kdo je zabil je moc dobře zpracovaný, často se dozvím i informace, které jsem v knihách o jednotlivých případech nebo i v jiných podcastech neslyšela. Čím delší epizoda, tím jsem šťastnější, protože tady se člověk ani vteřinu nenudí. ()

NikiVai

Nesleduji úplně každý díl, ale většinu jsem viděla. Eduard má své dokumenty dost dobře zpracované a často se od něho dozvím informace, které jsem nikde jinde neviděla/neslyšela. ()