Rituál

• Belgicko Ritueel
všetky plagáty

Kiki je policejní potápěčka, která se specializuje na vyprošťování mrtvých těl a tvrdě pracuje na tom, aby si získala respekt mužů, které vede. V jednu chvíli najde useknutou ruku a případ ji donutí čelit své minulosti. (HBO Max)

Johnny.ARN

Dobrý úvod a dobrý námet, prevedenie ale pokulháva. Strašne to chcelo byť iné, ale bolo to len nepriehľadné, dlhé a nudné. Koho zaujímajú problémy Konga? 1 z 5 ()

*CARNIFEX*

Potomkov kolonizátorov novodobého otroctva dobieha dávna minulosť a mne je to tak neskutočne ľúto, ako všetky Borisove ludry, dennodenne vyplakávajúce v Novom Čase. ()

lubosco

Také slabšie 3 hviezdy, ešteže tam bol ten záver. Kriminálka z Belgicka, v ktorej sa rieši problém novodobého (aj pôvodného) otrokárstva v Kongu plus je tam kvapka mysteriózna. Vcelku nie moc sympatické postavy a ich nelogické počiny, ale dalo sa to pozerať. ()

kenkaku

Proč se dva důchodci pustí do hloubkového potápění? Proč se většinu času v Belgickém filmu řeší trabličky Konga? Proč je to tak nudné? Proč to trvá 2 hodiny? Proč se na tohle vůbec dívat… ()