Hororová antológia zložená z príbehov, ktoré sú zachytené na videokazetách a odohrávajú sa v roku 1999. (Marceloo)

BarbarellaHa odpad!

No co to, no co to, no toto.......Eeeeeee to byla tak pitomá srajda, že to ani není možný! No fakt strašný! Ten nápad je skvělěj, ale takhle to dojebat! Ani příběhy ani kvalita (já vim 1999) ani nic a eště jsou tam hrozně vidět ty počítačový efekty, to je snad eště horší než v devadesátkách! No to bylo tak blbý, že si ani nevybavim, o čem ty příběhy byly! No prostě sračka konec dávám výpověď ()

Little_Sawy

Hodnotenie prvej poviedky celkom úspešné, rockový zombici ma uspokojili celkom úspešne. Ďalšia poviedka sa týka začlenenia do sesterstva, kde vybranou dievčinu, zakopú 4 socky do rakvi a budú jej tam kopať lopatami po rakvi, aby sa tam posrala strachom, ale posere sa až vtedy keď tam príde ozajstná 'spooky the scary' s ktorú sa však dohodne že jej buď prinášať obete do jej vlastného sesterstva. Ďalšia poviedka bola o uchylných týpkoch ktorý sledovali sexy susedku od naproti. Ibaže ich sexy susedka je trochu Medusa, ktorá s nimi potom pekne vyjebe. Síce gore mohlo byt viac. Ďalšia poviedka nám ukazuje sektu, s dvoma týpkami ktorí sa zhodou okolností, dostanú tam kam nechcú. To hell and back, Masky niektorých 'diablov' boli hrozné. Táto posledná poviedka stála za hovno. Aj keď musím povedať prostredie za mňa úplne cool. ()