Hororová antológia zložená z príbehov, ktoré sú zachytené na videokazetách a odohrávajú sa v roku 1999. (Marceloo)

Nikolas__

Budu na tenhle film hodný, protože i když je to slabší průměr tak mě tahle série vyloženě nesere, a hlavně mi nepřijde díl od dílu kvalitativně nějak zvlášť nevyvážená (až poté na kvalitu jednotlivých povídek, tam to stagnovalo vždycky, vždy záleželo na talentu hostujícího režiséra). Ale proboha, tady ta kvalita těch kapitol opravdu nešla jakkoliv předvídat. Je to tak podle mě nejvíce nekonzistentní díl celé série, první dva filmy V/H/S byly nevyvážené podobným způsobem, trojka byla příšerná celá a v 94 byla pořád většina povídek fajn. Tady se to mění každou chvílí, občas i v rámci přímo jedné kapitoly. Ale jdeme si to rozebrat, Shredding 25% je naprosté zlo, jedna z nejhorších povídek celé série vhs, připadalo mi to jako něco z Viralu. Nudné a trapné found footage, podivně a dost náhodně zakončené zombie řáděním, které nemám rád jindy a rozhodně ho nemám rád tady. Suicide Bid 65% Jak říkám, stagnuje to hodně tudíž po povídce tragické tu máme jednu z těch lepších, ale na věci z předchozího dílu se to pořád moc nechytá. Nicméně příběh a závěrečná sekvence jsou kvalitní a poměrně děsivé, takže proč ne. Jen bych si přál lepší postavy. Ozzy's Dungeon 35% Hnusně natočená šedivá nuda, s hereckými výkony jako z pravé španělské telenovely. Kdybych se v příběhu ocitl já, všechny bych zabil protože je to díky postavám neskutečně otravné a záporák je k smíchu. Trapárna až za hrob, jediný větší plus je občasně zajímavá estetika. Jinak jen mnohem horší verze Subjectu z V/H/S/94. The Gawkers 50% Infantilně ale zábavně napsaná, průměrná podívaná, která se zaměřuje na partu debilních pubertálních výrostků :D. Tihle kluci jsou pomalu zlikvidováni v rychlém finále, které je opět to nejlepším z celé povídky. To Hell And Back 80% Tohle zakončení se mi líbilo tak moc, že mi to až zvedlo náladu z filmu. Myslím si že lépe esteticky a efektově zvládnutá povídka v sérii ještě nebyla a tak se mi to ke zbytku z tohoto dílu ani nehodilo, protože je prostě až moc dobrá. Perfektní gore a skvělé prostředí s ještě lepší atmosférou. Konec stál taktéž za to, jinak herecké výkony klasicky nic moc ale nápad je to moc fajn, sice ujetý ale aspoň osobitě natočený (protiklad k ostatním povídkám z filmu. Celkové zhodnocení: Takže tu máme jednu skvělou, jednu dobrou, jednu průměrnou, dvě hrozné. Tudíž si myslím že jasný průměr a jeden z těch horších dílů série, ale scény s vojáčky byly pěkné a vyřazení lepící povídky hodnotím kladně. 50% ()

BarbarellaHa odpad!

No co to, no co to, no toto.......Eeeeeee to byla tak pitomá srajda, že to ani není možný! No fakt strašný! Ten nápad je skvělěj, ale takhle to dojebat! Ani příběhy ani kvalita (já vim 1999) ani nic a eště jsou tam hrozně vidět ty počítačový efekty, to je snad eště horší než v devadesátkách! No to bylo tak blbý, že si ani nevybavim, o čem ty příběhy byly! No prostě sračka konec dávám výpověď ()

Little_Sawy

Hodnotenie prvej poviedky celkom úspešné, rockový zombici ma uspokojili celkom úspešne. Ďalšia poviedka sa týka začlenenia do sesterstva, kde vybranou dievčinu, zakopú 4 socky do rakvi a budú jej tam kopať lopatami po rakvi, aby sa tam posrala strachom, ale posere sa až vtedy keď tam príde ozajstná 'spooky the scary' s ktorú sa však dohodne že jej buď prinášať obete do jej vlastného sesterstva. Ďalšia poviedka bola o uchylných týpkoch ktorý sledovali sexy susedku od naproti. Ibaže ich sexy susedka je trochu Medusa, ktorá s nimi potom pekne vyjebe. Síce gore mohlo byt viac. Ďalšia poviedka nám ukazuje sektu, s dvoma týpkami ktorí sa zhodou okolností, dostanú tam kam nechcú. To hell and back, Masky niektorých 'diablov' boli hrozné. Táto posledná poviedka stála za hovno. Aj keď musím povedať prostredie za mňa úplne cool. ()