Bella a Sebastián: Nová generácia

• Česko Bella a Sebastian: Nová generace (viac)

Desaťročný Sebastián trávi prázdniny na horách so svojou babičkou a tetou, ale veľmi ho to tam nebaví a radšej by bol niekde inde. Musí rodine pomáhať s ovcami, čo nie je pre chlapca z mesta žiadna vzrušujúca zábava. Ale potom mu osud do cesty prihrá Bellu, obrovského bieleho psa, ktorému jeho majiteľ ubližuje, a pre Sebastiána začína to najväčšie dobrodružstvo jeho života. Je pripravený urobiť čokoľvek, aby bojoval proti nespravodlivosti a zachránil svojho novo nájdeného psieho priateľa. (Forum Film SK)

filipvrbik

Docela hezký film, kdyby ovšem nebyly předešlé díly.  Takhle je to jen další dobrodružství Belly a Sebastiana. Je tu vidět snaha zasadit příběh do dnešního světa, ale to je trochu málo. Celkově pro děti fajn, pro milovníky psů a hor taky fajn, ale jinak spíš nuda. Prostě dobrodružný rodinný film...70% ()

Big Bear

Tohle byla další simply escort misson, tentokráte v kině. Co k tomu dodat. Bella a Sebastián je už zavedená marka a tak to lze aplikovat v podstatě na jakýkoliv příběh, kde chlapec a pes k sobě nachází velké pouto.  Kdo má rád pejsány a má menší děti, neprohloupí, když jim tenhle film ukáže. Frantíci tento typ filmů točit umí. Co musím uznat je fakt, že se ve filmu moc neubližuje zvířatům a to co je nezbytné aby se odlišil záporák od ostatních hrdinů není ukázáno, jen to jen naznačeno. Takže dítka neutrpí újmu např. při týrání psa apod. a sám bych pak měl s filmem problém.  Většina filmu se odehrává v nádherných horách a divokých hvozdech nebo na francouzské salaši se stádem ovcí a koz, tak opravdu je na co koukat. Bella je správnej chundelatej mazel a může být sakra příjemné ji mít v posteli jako heboučkou opěrku s přídavným topením v jednom. Příjemná byla i hudba, takže pokud hledáte rodinný film, tohle je docela dobrá věc k zamyšlení. Sám bych na to samozřejmě nešel. Dětem se to líbilo a to bylo hlavní, mně to neurazilo. Dávám tedy za vlčí stopy. * * * ()

masekjc

Seriál jsem neviděl a předchozí "díly" také ne, takže těžko říct kam se to posunulo. Každopádně průměrný pejskařský rodinný film, který za návštěvu kina rozhodně nestojí. 5/10 ()

blondboss

Klasický rodinný príbeh so psom v hlavnej úlohe, ktorý nemá šancu nadchnúť, ale ani nijako neurazí. Skôr ma mrzí, že je to opäť raz len akási napodobenina predošlých filmov len s inými hercami a s pripovídkou o nejakej novej generácii. V zásade to isté a už len varenie z ničoho. Veľké plus za prenádhernú prírodu, ale ani to niekedy proste nestačí. 45 % ()

Eridan_

Povedený film klasického příběhu, kde se z měšťáka mající největší starost, aby si neumazal ruce, stane ostřílený dobrodruh hrdinně chránící své ovce před smečkou vlků. Nechybí záporák, mesidž o přátelství, trocha dramatu a krásná příroda. Navíc to není přeslazené a spíš to připomíná poetiku filmů s Tomášem Holým. Užil jsem si to a děti taky. ()