Po nedávné smrti manžela se Brenda s rodinou vydá na dlouhou cestu. Kvůli vraždě a tašce plné peněz se tahle výprava ale zvrtne a jde jim najednou o život. (Netflix)

BOURQUE

Mix dramatických a spíš soft akčných prvkov v „roadmovie“-based filmu. Originalitu v príbehu nehľadajte, ten je koncipovaný na základe klasických (pomerne B-čkových) schém. „Paradoxne“ však sa jedná o zatiaľ najkompaktnejší film, čo režisérka Millicent Shelton doteraz natočila. Ludacris sa vie len „ťažko“ odtrhnúť od takých filmov, kde by vozidlá nedostali trochu významnejšiu rolu. Herecký prístup je tu vidieť hlavne u Queen Latifah. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

oveckaoa

Černošská rodina se zadluží a přijde o barák tudiž jedou k babce na návštěvu a asi i bydlet. Po cestě se ubytují v motelu kde zastřelí někdo chlápka a oni ho okradou o peníze , které, ale chce ten komu patřily a to je celý film. Hodně lidem vadí věta zlí bílí lidé mě osobně by více štvalo to že ten kluk hraje videohru kde zabíjí bělochy jelikož takhle učí Netflix černochy zabíjet bělochy. Zvláště v Americe nechápu jak jim to mohlo projít na druhou stranu Disneymu taky prošlo zotročování bílých dětí a posmívání se jim (remake Pinokia) tak že asi nic zvláštního.  Jinak k filmu průměrná záležitost na , kterou za hodinu zapomenu.  Mimochodem ten černý strýc valil dobré sračky a dokázal úplné kulové a záporák je starý senilní dědek s babkou, kterých by se nebál ani postižený.  40 procent ()

Marze

Rodinny film, ktery prejde do nasilneho thrilleru. Queen Latifah a Ludacris se autem riti do cihlove zdi klise. Ale dostanete vsechno oc zadate od akcniho thrilleru. Zaplatka je primocara, ale uhadnete konec nekolik minut po zacatku. Neni to ani vzrusujici. Pobavily me nektere hlasky, z nich nektere byly mozna mineny vazne jako "Mozna jsem zastupce vedouciho bufetu, ale porad to neznamena, ze nemam zadne sny". Nebo "To je nejaky prostor 51? Zhasne motor, zluty paprsek a budou nam cpat neco do zadku","Nebudou, ti zkoumaji jen inteligentni zivot". ()

Zlty_Dodo odpad!

ak toto čítaš a si černoch alebo masochistický liberál, určite je to film určený tebe.. V skratke: černošská rodinka sa sťahuje z Kalifornie do Texasu, po ceste milý strýko ukradne tašku plnú peňazí patriacu drogovému magnátovi... filmom zaznejú overené BLM triky s white privilege, dozvieš sa, že aj v Texase žijú černosi, ale je to určite krutý život, uvidíš ako statočná 40-ročná afroameričanka vymláti celú osadu hnusných bielych nacistov no a vo finále ani peniaze drogového gangu nesmrdia :) v celom filme nenarazíš na jedinú postavu belocha, ktorá by nebola skurvená sviňa, tak si to uži :) ()

lykan9

Dlouho jsem přemýšlel, jestli nedát jen 1*, ale Rady cesta končí je tak stupidní, že jsem se tím i místy bavil. Vidět tlustou starou Queen Latifah, jak nakopává zadky namakaným náckům, je prstě tak šílená podívaná, že stojí zato to aspoň jednou vidět. A co dál - největší bouchači celé Arizony jsou poprděný strachy z jednoho největších gangsterů v okolí - a tím je důchodce a jeho stará žena. Jako vážně? A ten fialovej měsíc na konci, byla třešnička na dortu. Tenhle film je prostě šílená jízda (převážně v negativním slova smyslu), kde rasisti v podání černé rodiny poukazují na to, že všechno bílé je vlastně špatné. Nevím, jestli by prošlo, kdyby to bylo obráceně. ()