Love in the Air

• Thajsko Banyakat Rak

Oblaky a padajúci dážď privedú dvoch najlepších priateľov Raina (Nuttarat Tangwai) a Skya (Wasuthorn Chaijinda) k stretnutiu a spoznaniu Payua (Chaikamon Sermsongwittaya) a Prapaia (Thitipong Sengngai), ktorí ich nielen zachránia, ale takisto im v srdciach rozpútajú búrky. Vojna lásky začala a bude prebiehať v teplej jari, horúcom lete, osamelej jeseni a studenej zime. Akým smerom ich srdcia zamávajú vo vzduchu plnom lásky? (Petra321)

jiri.twist

Zase jednou jeden velmi dobrý seriál a počet stažení českých titulků na gaytitulky.info napovídá, že je o něj enormní zájem mezi těmi, co neumí cizí řeči. Vše už zde bylo napsáno od Petra321 a od emkon. Mě mj. zaujalo zpracování. První půlka Payu+Rain (mimochodem jeho roztomilost byla nenapodobitelná), druhá půlka Sky+Prapai (u Prapaie zase ta tvářička, dlouho jsem neviděl tak krásného "prince", teď to myslím v dobrém). Příběh u první dvojice malinko jednodužší, druhá dvojka to dohnala. Spokojenost a doporučuji ... 910109 ()

LeninkaK

Další skvostný seriál tohoto roku. Autorka MAME, která má na svědomí pro mě můj srdcový seriál Tharntype se opět vyznamenala. Obsazení herců, kteří byli vybráni byl skvělý tah na branku. Dvojice má mezi sebou skvělou chemii. Ať to byla dvojice Payu-Rain nebo Pai-Sky hodí se k sobě dokonale. V první části série sledujeme Payu- Rain, tato část je nabitá energií, erotikou a smíchem. Druhá část se zaměřuje na dvojici Pai-Sky, která je víc intimní co se týče pocitů. Řeší i nápravu zlomené duše. Nejen srdce. A hudba, která celou sérii provází je pro mě top. Tímto chci poděkovat karcikarel, jiri.twist, kteří se mnou trpěli a byli mi vždy nápomocni. Děkuju moc. Užijte si seriál jako já a moje dcera, která prohlásila, že její život právě skončil, když je konec seriálu. ()

Petra321

Wau. Ako už z obsahu vieme, v príbehu sa stretávame s dvomi pármi, pričom každý z nich má svoju vlastnú dejovú linku, ktorá sa miestami prelína. S odstupom času, keď som sa zamyslela nad finále, prišla som na to, že hoci boli rozdielne, predsa len mali nejaké spoločné črty. Niet divu, že Phayu a Prapai sú najlepší priatelia, keďže v priebehu trinástich epizód sme mohli vidieť rôzne podobnosti, medzi ktoré patrí aj ochranárskosť svojich priateľov. Phayu a Rain boli centrom diania v prvej polovici a ja osobne som pri nich aj zabudla na Skya a Prapaia. Získali si moju plnú pozornosť, a keď som sa dozvedela, že záverečná scéna šiestej epizódy bola improvizovaná hercami, veľmi ťažko sa mi sústredilo na ďalší pár. V druhej polovici ale prevzali žezlo práve Sky a Prapai, ktorých dynamika bola od predošlého páru úplne odlišná a zároveň tak veľmi podobná. Dovolím si použiť jeden citát, ktorý koluje instagramom - "He fell fisrt, but he fell harder." Myslím si, že tieto slová dokonalo vystihujú všetkých štyroch. Postupom deja ale odhaľujeme, že Sky má za sebou nepeknú traumu, ktorá všetko komplikuje a kvôli ktorej ho milujeme ešte viac. Nedovolím si povedať, koho som mala radšej, pretože si ma získali úplne všetci. Plus, fanúšici Kinnporsche si určite všimli teóriu o tom, že Phayu je synom VegasPete. Mne osobne sa tento cross over veľmi páči a túto teóriu podporujem! V príbehu sme dostali snáď všetko, o čo sme len mohli žiadať. Krásnu romantiku, vyvíjajúce sa nielen vzťahy ale aj postavy samotné a na záver poriadnu dávku napätia. A takisto tá symbolika s počasím. ()

emkon

Seriál Love in the Air z pera thajské spisovatelky a scénáristky Orawan Vichayawannakul mě naprosto pohltil, stejně jako její předchozí projekt TharnType. Do hlavních rolí zde tvůrci obsadili začínající herce, neokoukané tváře. Musím se přiznat, že nejvíc se mě líbila dějová linie Sky/Prapai, která se rozvíjí ve druhé polovině seriálu. To, jak Peat (Sky) a Fort (Prapai) ztvárnili své role, bylo něco naprosto úžasného. Bez seriálových hereckých zkušeností nám vyprávěli velmi obtížnou příběhovou linii s bolestnou Skyho minulostí, která vždy přetrvávala v pozadí všeho. Tyto postavy nám velmi reálně daly pocítit jak jejich sladké momenty, tak nejtěžší chvíle. Jejich herectví bylo úžasné, hravé, ale když bylo potřeba, bylo emotivní i v těch nejbolestivějších scénách. Děkuji za tuto sérii. ()

Jane18CZ

Po Last twilight dobrá oddechovka. Nejlepší byla bonusová story, ta mě bavila úplně nejvíc. Interakce mezi všemi 4 byla prostě super! ()