Na 30 dní zase spolu

• Argentína 30 noches con mi ex

Turbova bývalá žena se po psychiatrické léčbě vrací domů, aby se začlenila do společnosti. Nečekaný, vynucený "nový rodinný život" donutí bývalé manžele a jejich dceru znovu prožít iluzi, že jsou spolu jako rodina. (HBO Max)

Luciee113

Mezi ** - *** . Snaha o komedii založená na nefiltrované pusy bláznivé bývalé manželky, která spojuje vše se sexem a ptákama. Někdy to zafungovalo, ale většinou ne. ()

BOURQUE

Režisérsky debutujúci Adrián Suar síce pracuje s príbehom, ktoré z hľadiska jak vážnejších tak aj „komediálnych“ tém obsahuje možnosti na natočenie filmu, ktorý prinajmenšom je na priemernej úrovni. Vďaka nie príliš dobre vypracovaným dialógom, scénam a charakterom postáv je Na 30 dní zase spolu premárnenou šancou. Osobné hodnotenie: 63% (**) ()

Fuzzytomato

Blooper kde Pilar stiahla Suárovy omylom nohavice aj so slipami bol vtipnejší ako celý film. Ofinka hlavnej protagonistky naznačuje že je to len ďalší "love letter" pre Griseldu Siciliani, bývalú manželku režiséra. Oplatí sa na to premrhať hodinu a pol života? Nie. Dám si radšej krémeš s kávou na terase a budem sa dívať ako sa konáre stromu ladne pohupujú vo vetre.  ()