Sestry Garveyovy jsou si blízké a vždy se staraly jedna o druhou. Když jejich švagr zemře, začnou pojišťovací agenti pátrat po důkazu o úmyslném zabití a zaměří se právě na sestry, z nichž každá měla k vraždě dostatečný důvod. (Apple TV+)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (10)

Hajzl (2022) (E01)

Když už tu jablečnou službu zas na chvíli máme, je třeba jí vydojit do maxima a třeba nalézt totálně zapadlý klenot, který v mnoha aspektech připomíná Sedmilhářky a tak trochu hojí šrámy na srdci těm, co si tehdy přáli třetí sérii. ()

Výbuch muže (2022) (E02)

Dlouho se mi nestalo, abych hned takhle zkraje propadl postavám, když je sotva znám a sotva se orientuju ve jménech. Tady mi ten černohumorný nádech ale tak sedí, že nejde hodnotit hlavně onen perfektní závěr jinak, než maximem. ()

Sekaná játra (2022) (E03)

Teď to s časem bude až do státnic utrpení, ale na tohle se prostě čas najít musí, protože takovýhle hidden gem jsem u Applu fakt nečekal. ()

Malá Becka (2022) (E04)

Je super, jak každý díl postupně ukáže motivace sester k tomu zbavit se svého švagra. Není to tentokrát tak úderné, ale pořád setsakra napínavé a zábavné. ()

Oko za oko (2022) (E05)

Claes Bang a jeho JP je fakt seriálový antagonista dle mustru. Ale bez jeho démoničnosti by byl tenhle seriál poloviční. ()

Šplouchnutí (2022) (E06)

Kolektivní hon na zlověstného švagra pokračuje a o bizarní situace rozhodně není nouze. Tyhle sestry byste si nechtěli zprotivit. ()

Odpočívej v pokoji (2022) (E07)

Že já si vždycky do období, kdy mám minimálně času, vyberu zrovna seriál, co mě takhle chytne. Je utrpení vidět jen 1 díl denně, když jde o takovou pecku. ()

Chladná pravda (2022) (E08)

Fakt nerozumím tomu, proč takhle vyšperkovaná minisérie nedostala většího renomé. A proč je tak zapadlá v hlubinách služby. Mělo by o ní vědět mnohem víc lidí. ()

Mimo kontrolu (2022) (E09)

Jsem moc rád, že vlivem zdejšího trestuhodně nízkého počtu hodnocení už u několikátého dílu zvyšuju svým pětikvaltem jeho procenta. Protože tohle si zaslouží ta nejvyšší možná. ()

Záchrana Grace (2022) (E10)

Povedlo se to vykonstruovat tak, aby to dopadlo poněkud šokantně a zároveň tak, aby se seriál zdařile uzavřel. Tohle sesterstvo mi bude dost chybět. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD