Zlé sestry

Výbuch muže (E02)

(epizóda)
  • USA Explode a Man (viac)

Thomas a Matt se chytají stébla v současnosti, v minulosti se rýsuje něco zlověstného. (Apple TV+)

LachtanShows

Dlouho se mi nestalo, abych hned takhle zkraje propadl postavám, když je sotva znám a sotva se orientuju ve jménech. Tady mi ten černohumorný nádech ale tak sedí, že nejde hodnotit hlavně onen perfektní závěr jinak, než maximem. ()

castor

Nejstarší (svobodná) Eva převzala ochranitelskou roli poté, co jejich rodiče zemřeli. Ursula je zdravotní sestrou a matkou tří dětí. Bibi je nekompromisní, má přelepené pravé oko a zatím netušíme proč. Becka je nejmladší, tak trochu bezcílné telátko. No, a samozřejmě čerstvá vdova Grace, která spolu s dospívající dcerou truchlí nad smrtí svého „milého“. Když zákeřný John Paul naposledy znemožnil, aby Grace vyrazila na rodinnou tradici v podobě vánočního koupání, s dobrou whisky v ruce sestry zdůrazňovaly, jak se jim Grace vzdaluje a ustupuje od společných aktivit, aby jedna z nich vyhrkla, že existuje jediná cesta ven. Ostatně návraty do nedávné minulosti s názornými ukázkami jeho chování baví. Osobně ale tipuju, že ho ve finále nezabila ani jedna. PS: Mimochodem jak a proč se z chaty dostal ven? ()