Na Pálavu přijíždí partička kamarádů, kteří se tu každých pět let schází, aby zavzpomínali na studentské časy. Letos je setkání jiné. Na počest jednoho z nich, který zemřel, chtějí zasadit slivoň. Nejde o žádnou tryznu. Štístko, jak se mu přezdívalo, by o žádnou nestál. Rozhodnou se užít si se “Štístkem” – sazenicí slivoně poslední večírek, než ji zasadí. Avšak víno, pálenka a Pálava s nimi udělá své a tak se tento záměr promění v nezapomenutelné dobrodružství. (TV Prima)

vojacek

Čekal jsem něco jako Vinaře, ale tohle byl teda totální průser. Podle názvu bych řekl, že seriál bude o Pálavě a lidech tam žijících, místo toho sledujeme Pražáky (zase!), kteří přijedou na Pálavu a všechno je pro ně jiné. WTF??! První díl totálně o hovně, humor nikde, pouze za Bolka dávám *. ()

roro2 odpad!

Pálavu jako takovou miluji ,pocházím kousek od ní.... ale tohle jsem vydržela jen  do první reklamy... za mě nekoukatelné . ()

tein odpad!

Plejada ubohych skecu a slepenec trapnych situaci, jez pusobi neuveritelne amatersky. Je az k nepochopeni, ze jsou do hlavnich roli obsazeni herci a ne nahodile vybrani amateri - kolemjdouci z ulice, protoze tady se proste o zadnem hereckem umeni opravdu mluvit neda. Neznat tyto "herce" od videni z ruznych podradnych serialu, tak opravdu neverim tomu, ze se nekdo necim takovym muze zivit. O rezii, scenaristech a zbytku filmoveho tymu radeji ani nemluve... A to jsem to opravdu hodne chtel mit rad, jelikoz Palavu miluju a i Vinari (1. serie) mi prisla docela vtipna. Tato slatanina je ale krom lokality Vinarum na tisice mil vzdalena, a to hlavne svym zoufalym nehumorem. ()

ohneta

Slabší rozjezd, ale pohoda a věřím, že se to  zlepší. Když se točili Vinaři, taky spousta lidí nadavalo a ted si je ti stejni z odstupem času chválí. Za mě zatím 3 hvězdy a rozhodne jsem se u toho nenudil. A komu se to nelíbí, a´t  si pustí třeba Výměnu manželek :D Šak neni jen jediný program v TV. ()

LinGalin odpad!

Kolečko měl viditelně jiné zájmy než režii, jeho nová rezavá slečna umí jen zdobit a nic víc. Děrgela nelze vůbec nazývat hercem, jeden výraz na vše. Proč tak kvalitní herec jako Táborský bere takové sračky? ()

koprovka69 odpad!

Vinaři, Pivaři budou i Mlíkaři nebo Hrobaři? Dialogy to je naprostá zoufalost a navíc tenhle seriál doslova uráží víno a krásnou Pálavu. Jo, a vyhřezlý střeva se léčí slámovým vínem...takovou zábavu nedávám! ()