Grotesque

všetky plagáty

silentname

Elizabeth Chamberlain si toto musela užiť úplne naplno. Je treba vôbec hovoriť viac? Je to čisto jej film, robí si čo chce a náramne sa pri tom baví. A popravde aj ja s ňou. Na film sa však nesmie nikto pozerať ako seriózny hororový zážitok. "Grotesque" sa totiž ani len v najmenšom neberie vážne. Nie je tu jediná scénka, ktorá sa dá brať vážne. Na tom celom je to postavené. Toto je slasher satira spracovaná síce lacne, no zato funkčne. Neriešim, že Mildred nemala nikdy krv na šatách. Ani to, že zavražidla neviem koľko ľudí, no dokopy tu nemáme ani jedno stretnutie s políciou alebo niečo podobné. Robí si to srandu z filmov a dôležité je, že to robí skutočne zábavne. Vďaka tomu som sa bavil viac ako keď som napríkald sledoval "Virus Shark", ktorý bol tak lacný, že tento film je oproti tomu spracovaný ako keby ho točil Christopher Nolan. Ak vám to nezapasovalo, chápem. Ale podobne ako napríklad "Men In White" tak aj tento film vnímam ako uletenú bláznivú hovadinu, na ktorej som sa le úprimne bavil. Takže prečo nebyť pozitívny a dopriať filmu lepšiu známku? Plus nechcem, aby ma brala Mildred ako ďalšieho mizerného učiteľa v jej živote. Hodnotenie: B- ()

Zagger odpad!

ze ten film bude hodne lol, jde videt hned po prvnim zaberu na hlavni postavu Zanetu Fuchsovou.. Malej formelak se kryje prilepeny na nose, a buh vi, kde je Velkej :)) ()