Into the Deep

Jess (Ella-Rae Smith) sa ocitne so záhadným cudzincom Benom (Matthew Daddario) na jeho lodi, ktorá kotví neďaleko párty, kde oslavujú. Ráno sa zobudí míle od brehu, ale ich romantiku preruší, keď sa objaví Lexie (Jessica Alexander) a čoskoro sa všetci traja zapoja do sexy hier. Čoskoro sa však ukáže, že jeden z dvojice Ben a Lexie je nebezpečný klamár a Jess si bude musieť vybrať, ktorému z nich bude veriť. (Arsenal83)

Arsenal83

Bol by to celkom dobrý thriller s nízkym rozpočtom, keby človek od začiatku v dobe politickej korektnosti netušil, kto nakoniec bude ten zlý. Kombinácia istej farby, istého pohlavia a istej sexuálnej orientácie je dnes považovaná za toxickú, takže to s tým hádaním nie je vôbec ťažké. Bez prekvapení. ()

Aljak

Vo svojej podstate to je kompozične na veľmi dobrej úrovni a aj samotný dej plný dilem a manipulácií má vcelku dobrý potenciál. Horšie je to už so samotným prevedením a impulzívnym reakciám postáv, ktoré sami o sebe pôsobia nedôveryhodne (tým mám namysli Bena aj Lexie). Naivná Jess sa ocitla medzi dvomi ľuďmi, ktorí sa vyznačujú mierne psychopaticou povahou, tak sa ani nečudujem, že nevedela, komu veriť. Bolo tu niekoľko zvratov, ktoré film posunuli výrazne vpred. Ale celkový dojem je kdesi na hranici 3*. Určite však musím uznať, že tých 44% v aktuálnom hodnotení je naozaj nedôstojných pre tento film. ()

Xeelee

Rape and revenge na moři pro teenagery. Začíná to jako zajímavá romantika s náznakem čehosi znepokojivého, ale po připlutí druhé holky se to zvrtne v plejádu divných hereckých výkonů, neuvěřitelného chování, děr ve scénáři, několika zmrtvýchvstání a atmosféra filmu tím trpí. Jess má trauma z dětstí, kdy málem utonula s její matkou, a panické stavy z pobytu pod vodou, což se dlouho zdá jako výrazné téma filmu, ale nakonec se s traumatem nepracuje jinak než prvoplánově na budování napětí. S klaustrofobickým pocitem ohrožení na omezeném prostoru se dá velmi dobře pracovat, ale co si mám myslet o tom, že se to odehrává v dojezdu skútru od pobřeží a máte pocit, jako by všichni jeho existenci úplně ignorovali? ()

oveckaoa

Holka co prodává v obchodu se suvenýry potká pěkného kluka pozve ho na party a on jí pak ukáže svou loď. Vypijou si a ona se ráno probudí na jeho lodi uprostřed moře první se jí to nelíbí pak zase jo nakonec se dohodnou , že se vrátí. Pak, ale do nich vrazí jiná holka na skútru a nakonec se tam všichni pohádají s tím, že on tvrdí, že ta na skútru je psychopatka a ta na skútru tvrdí , že psychopat je on. Jelikož tam hrají dvě ženské a jeden chlap je jasné kdo má pravdu navíc to točila ženská. Je to taková jednohubka na zabití času což účel splňuje 60 procent. ()

JASON_X

Holku do hlavní role vybrali docela hezkou, to jo. I šikovnou, tu svou kurvoidní maloměstskou pipinku zahrála úplně od přirození, tedy jako přirozeně myslím. Horší už to ale bylo, když konečně došlo na onu slibovanou thrillerovou část, v té už byl její výkon... řekněme rozpačitý. Ovšem dlouho to na thriller vůbec nevypadá, spíš na retardovanou romanci pro retardované týnejdžry. Ale zápletku to má v rámci žánru nakonec relativně dobrou, i když musíte tolerovat, že postavy se chovají ještě divněji a absurdněji, než je v obdobných filmech obvyklé, hlavně poté, co se na palubě objeví pipinka č.2. Postupně to však všechno dostane jakž takž smysl a přiznávám, že jsem byl i docela zvědavý, jak se to celé vyvrbí. No, finále mě sice zrovna nenadchlo, ale pí (nebo spíš slečna) Cocks se za svou dlouhometrážní prvotinu stydět rozhodně nemusí. ()