Lukyn, neohrožený mládenec z české vesnice, se rozhodne změnit svůj dosavadní život a zachránit své umírající manželství. Přihlásí se do soutěže amatérských kapel, ve které je hlavní cenou motorka. Věří, že zvítězí a vše se změní, protože jeho žena konečně pochopí, jak skvělého muže má. Dokonalý plán! Co na tom, že Lukyn žádnou kapelu nemá a že neumí na nic hrát. Podstatné je, že má v Čerticích dost dobrých kamarádů a ti ho podpoří. (prima+)

PECHY15 odpad!

Vykrást na začátku Milionový závod, ale bez Mr. Beana... vykrást Vinaře (vlastně ne, tady je motorka...) a pak pokračovat karikaturou... idioti chlastají na hřišti, obecní policajt má na háku (protože to je díra větší než Brno), místní hospoda krachuje (díky Fialo !) hasičská zábava atd. - naprosto bez nápadu, vtip 5%, děj 0%... jsem rád, že voliči SPD a PRO aspoň dorazí na Kabát tour - aby tam pokecali, jako správný: Agromentálové. ()

Olík

Slunce, seno, Katapult revival aneb pořád mezi námi žijí jedinci, kterým stačí k životu gauč, Gothajský salám, plechovka Argusu a kousky jako Bezdružice, Babovřesky, Jetelín nebo právě rádoby komediální seriál televize Prima. Dáme si takovou challenge, ano? Kolik epizod bez újmy zvládne organismus jedince, který nikdy nevolil SPD, nebo si za manželku nevzal vlastní sestřenici. ()

Kropajda1 odpad!

Přestože se psaním o české tvorbě živím, tento výtvor je tak odpudivý, že po shlédnutí první epizody jsem ještě nenašla odvahu k rozhodnutí, zda o tomto experimentu jde napsat alespoň něco dobrého. Přitom Prima předvedla, že umí natočit i dobré projekty, tady ale šlápla úplně vedle a je až k neuvěření, že si komerční televize může dovolit točit takové škváry. Mladého Hrušínského už jednou rodina uklidila do nějaké nadace, tak by to měla zopakovat. A hlavně je třeba mu sebrat všechno, čím by mohl tvořit další scénář (pastelky, počítač atd.) ()

Parabot

24 %. To jako vážně? :) Ne, že by se jednalo o vrchol TV seriálové tvorby ale mám dojem, že jsem se díval na úplně jinou věc, než většina komentářů zde, a překvapivě jsem se i docela bavil. Tak přemýšlím, zda se jedná o opovržení samotným dílem nebo spíš karikovaným vesnickým životem, kde jeho reální protagonisté rozhodně neposlouchají kapely vystupující na Brutal Assaultu. Kabát is the way! A neřeší své životní patálie dle myšlenek Petersona nebo Žižeka. Ano, logika scénáře občas pokulhává. Asi jako u většiny komedií. ()

IvcaSammet

Nejdřív jsem hodnozila hvězdičkou za fotbal s mrazícím autem a gymnatickým míčem, protože mi to jinak přišlo jako jedna trapná scéna za druhou. Aspoň příběhově mě ale seriál zaujal, což pro mě bylo vcelku překvapením. Nakonec to nebylo tak špatné, jak jsem čekala. Protože ale s dalšími díly humoru ubylo a trapností neubylo, přece jenom zvedám hodnocení na hvězdičky dvě, protože na úplný odpad seriál vyloženě není. ()