Komediální televizní seriál z prostředí divokého venkova. Aby Lukyn zachránil své manželství, rozhodne se zúčastnit soutěže amatérských kapel, ve které vyhraje krásnou motorku. Až se mu to podaří, vyveze na motorce svou ženu a ta mu jistě všechno odpustí. Zkrátka dokonalý plán! Co na tom, že Lukyn žádnou kapelu nemá, a že vlastně neumí na nic hrát... (prima+)

Olík

Tahle kultura je tady prostě hluboko zakořeněná. Otevřít si lahvové, zakousnout se do Gothaje, pustit si Dymytry a poplácat se po ramenou, jaký jsem frajer, když se zrovna nějakému českému sportovci zadaří, nebo někomu na sociální sítě napíšu, že je kokot. Prostě každý má nárok na tu svojí zábavu ať se to ostatním může jakkoliv zdát hloupé. ()

BlackDemon

Budem tu za blbca, ale mňa to bavilo a to fakt nie som fanúšikom vidieckeho odkazu Zdeňka Trošku. Je to vtipné, miestami ultravtipné a takú bežnú dedinu /a jedno či v Česku alebo na Slovensku/ to vystihuje celkom trefne. V porovnaní s vagínami v ružovej ordinácii a iných tv seriál odpadov je toto svieže a zábavné. A Escobar si zaslúži vlastný seroš :-) ()

666teen odpad!

Sme se s kamošema taky hlásili do hudební soutěže o prokrastynacy těch voňavaek a krémů na záda. Ale to nedopadlo. Vichráli to ti smrdi. Přesně jako v tutem dokudementu. Takže příšte to máme poslat do nějaký Eurovize. Tam prej máme vetčí šanci. Prej to vyhrál i fousatá ženská. Agrometal dycky. Jako most. Hobluj! ()

xaver odpad!

Agrometal? Spíš agrohrůza nebo agroodpad. Někomu to připadá jako dobrá komedie? Proč? Česká vesnice je zde prezentována jako spolek (teda hlavně mužský) primitivů, flákačů a alkoholiků, kterých hlavní zábava je opít se do němoty a pak druhý den ráno klidně jet autem. Totální zoufalství, úpadek a bahno. Uniká my, co tím autoři sledují. I odpad je lichotivé hodnocení. ()

ohneta

To je tak debilní, říkal jsem si první dva díly a už u 4. dilu mě to docvaklo, že je to vlastně geniální. Nehledat v tom nic vážného, ale bavit se, k tomu je to určeno a když sem se na to začal divat očima tupouna, začalo mě to neskutečně bavit a nacházel dobré fory a přidanou hodnotu. Takže žádný vážný počin, ale pro zábavu, uplně v pohodě. Takže po pochopeni, k čemu tento serial je, spokojenost . ()