Jednovaječná dvojčata Leni a Gina se před lety tajně prohodila a předstírají, že jsou ta druhá. Jejich svět se ale zhroutí, když se jedna z nich ztratí. (Netflix)

Anderton

Skvelý nápad, dokonalý výber hlavnej predstaviteľky, chytľavý vývoj príbehu, avšak priemerné spracovanie a nevýrazné zakončenie. Bez diskusie ide o one woman show Michelle Monaghan, ktorá tiahne aj slabšie scenáristické a dialógové momenty a asi si neviem predstaviť nikoho lepšieho v takejto úlohe na jej mieste. Ozveny sa tvária po celý čas mysterióznejšie než v skutočnosti sú a ak chceli byť psychologicky dramatickejšie a uveriteľnejšie, mali dostať viac priestoru sestra a manžel na statku a nie napríklad v podstate nikam nevedúce vyšetrovanie miestnej polície. ()

b.dragonfly

První díl začal skvěle, nabudil ve mě takový ten správný feeling se špetkou mysteriózna. S dalšími díly už to tak slavné bohužel nebylo. Odkrývání toho, co si dvojčata od dětství mezi sebou tajně prohazují (životy, muže, děti, možná i vložky) mě přestalo asi někde v půlce celkem zajímat. Záhadně ztracené dvojče se ještě záhadněji objevilo, aby na povrch začaly vyplouvat další a nikdy nekončící záhadnosti, policie opět mírně neschopná... Potěšil alespoň Matt Bomer a Jonathan Tucker. 3/5 ()

M.i.k.e

ve výsledku nevýrazné drama, které nedokáže z ústředního nápadu vytěžit víc než pár slušných momentů a hromadu klišé (tajemství z minulosti, tajemství v přítomnosti,...) Přitom samotné jádro příběhu, kdy si sestry - dvojčata na pravidelné bázi (po roce?) mění životy není úplně špatné a to i za předpokladu, že je krajně nepravděpodobné, že by si toho nikdo nevšiml. Tak před plus mínus dvaceti lety by z Ozvěn byl velmi pravděpodobně hit, ovšem dnes je jen jedním z mnoha průměrných až podprůměrných...45% ()

k212

Co s tímhle switch/twist cedníkem? Jako hýří to scenáristickou nápaditostí až tak moc, že to jako tank převálcovalo jakoukoliv logiku a ochotu dát hrdince/kám nějakou tu smysluplnou hloubku osobnosti/tí. Ale jinak to má atmosféru, dobré herce, příjemně koukatelný širokoúhlý formát a závěr, co si chystá písek pro pokračování, ohhh no! Jako thrillerové binge GP na jednu noc dobrý! ()

Daiker

Docela příjemná thrillerová jednohubka...... Příběh je zajímavý a dost zamotaný, co se týče postav dvojčat..... Občas jsem se ztrácel kdo je zrovna ta hodná sestra a kdo zlá sestra..... Samotné výměny sester jsou docela psycho, když se nad tím člověk zamyslí... Herci jsou dobře vybraní, má to málo dílů a rychle to uteče ()