„Všetci túžime po veciach, ktoré pre nás vážne nie sú dobré…“ Dej atraktívne obsadeného šesťdielneho seriálu (The Weeknd! i Lily-Rose Depp!) sa odohráva vo svete hudobného priemyslu a jeho spolutvorcom a spoluscenáristom je sám Sam Levinson, ktorému vďačíme za Eufóriu. K deju: samozvaný guru nadviaže komplikovaný vzťah s vychádzajúcou popovou hviezdou. Táto Jocelyn sa počas svojho posledného turné nervovo zrúti, ale chce sa vrátiť na scénu ešte lepšia a silnejšia: je predsa najlepšia a rozhodne najviac sexy speváčka USA - alebo sa jej prinajmenšom čoskoro stane. Jocelyninu vášeň podporuje manažér nočného klubu Tedros, charizmatický chlapík so špinavou minulosťou. Kam ju dostane jej nová láska? Pomôže jej vzlietnuť na vrchol, alebo poškodenú, trpiacu dušičku zvrhne do najtemnejšieho podpalubia? (HBO Max)

Recenzie používateľa tween3r k tomuto seriálu (5)

Zpívající kočička a myší ocásek (2023) (E01)

Asi jsem měl příliš vysoká očekávání, ale celej vibe seriálu jsem si představoval úplně jinak a s hořkou pachutí v puse hážu dvě hvězdy. Lily Depp se sice snaží prodat tuhle personu vycházející pěvecké rebelky seč jí síly stačí, dokonce k tomu využívá i osvědčený prostředky.. ale věřit byste jí to museli snad jen po pár skleničkách tvrdýho. Seriál má mít 6 epizod a v první jsem se nedozvěděl vlastně nic, jen pokochal slušnými záběry kamery a dobře zvolenou hudbou včetně titulní skladby. Snad se v podobném duchu nebude nést celej seriál a příště dostaneme dostaneme hlubší vykreslení postav, abych se mohl na konci s klidem tlouct do hlavy. ()

Dvojitá fantazie (2023) (E02)

Věřím, že samotnej nápad vypadal na papíře hezky, ale to provedení.. ach jo. Celý se to hrozně táhne, scénář trpí na úkor nahatejch scén a nemá to pomalu hlavu ani patu. Skoro mi až přijde, jakoby herci jeli čistej freestyle a každej si dělal, co chtěl. Tak buď mi fakt něco uniká a něco přehlížím, nebo to skutečně nemá tu požadovanou kvalitu, kterou jsem od toho očekával :D Fakt jsem myslel, že to bude o Weekndovi a jeho mentorování vycházející pěvecký hvězdy pod rouškou temný stránky hudebního byznysu, nikoliv hudební variace na motivy padesáti odstínů.. a to, že máme za sebou dvě šedesátiminutový epizody a děj se téměř nikam neposouvá? Ale notak. ()

Úsvit (2023) (E03)

Tahle epizoda ve mně vůbec poprvé dokázala probudit nějakej zájem, kdy jsem odložil z ruky i ten telefon a sledoval, co se bude dít dál.. tím ale neříkám, že to bylo skvělý. Seriál má pořád spoustu hluchých míst, které by se s přehledem daly nahradit právě nějakými hlubšími dialogy, jako byla například scéna u večeře. Tam mi naskočila husina a s postavou Jocelyn jsem poprvé soucítil. Slušnou práci pak odvádí kamery, protože  po vizuální stránce jde o kvalitní podívanou (teď nemyslím odhalený scény probíhající několikrát v každý epizodě), a dobře byla zvolená i hudba. Pokud by se v podobném duchu nesly i zbývající epizody, asi by vypadalo hodnocení kritiků úplně jinak. ()

Hvězdy patří světu (2023) (E04)

Po předchozí epizodě jde zase o zbytečně natahovaný díl, kde si postavy žijí každá vlastním životem a celé to působí jako filler k něčemu většímu, což je hrozná škoda.. seriál má 5 dílů, ale přijde mi, jako by to nesměřovalo vlastně nikam. Nic novýho jsme se nedozvěděli, pořád se sexuje na úkor děje a příběh stojí na místě. Scénáristé by si měli od HBO raději odskočit k Padesáti odstínům, tam by se Weeknd a spol. pěkně vyřádili.. chaos, vůbec nevím co si o tom mám myslet. ()

Jocelyn navždy (2023) (E05)

Po tomto díle už nechápu absolutně nic.. nesmyslné chování postav, nekonzistentní děj a přetáčky, které tuhle minisérii poslaly ke dnu ještě dřív, než měly. Těžko hledat nějaká pozitiva u minisérie, které nevěřili ani sami tvůrci.. pochválit lze snad jen skvělou práci s kamerou, pěkný vizuál a několik songů, které hezky dokreslovaly jednoltivé scény. I přesto, že mám Abela fakt rád, musím uznat, že tohle byl jeden velkej přešlap a dle reakcí veřejnosti i jasný náznak toho, že si v Hollywoodu škrt poprvé a naposled. ()

Třetí řada Euforie má problémy

Třetí řada Euforie má problémy

26.03.2024

Loni v listopadu se na představení příštích projektů ze stáje HBO její představitelé holedbali tím, že třetí série úspěšné Euforie je v odklepnuta, v přípravách a na obrazovky chtivých náctiletých… (viac)

Kde se bude odehrávat třetí řada Bílého lotosu?

Kde se bude odehrávat třetí řada Bílého lotosu?

28.03.2023

Kabelovka HBO se nedávno rozloučila s první sérii seriálového hitu The Last of Us, už nyní ale diváky přivítala závěrečná sezóna oceňovaného dramatu Boj o moc, ještě v letošním roce nás pak čeká… (viac)