Letadlo s civiliními pasažéry a několika politiky na palubě unesli teroristé. Vládní agent Dean Cochran musí dostat stroj za každou cenu bezpečně zpátky na zem, ale nebude to jednoduché... (oficiálny text distribútora)

h.madlenka

Moje hodnocení vychází z toho, že jsem se celkově docela dobře pobavila (kombinace triků, které působí dojmem, že byste je zvládli taky, typicky americké silácké řeči a snad všech klišé akčních filmů, která vás napadnou). Celkově je to typické americké béčko až céčko, snažící se reagovat na události ze září 2001. ()

schindler odpad!

Toto byla taková sračka, že mě začala hnědnout televize. Přesto, pokud se před shlédnutím nějakým způsobem uvolníte, můžete se také trochu pobavit. ()

Johannez odpad!

Posledních 20 minut jsem strávil v nekonečném záchvatu smíchu - vynikající parodie na všechny letadlové filmy, která byla bohužel myšlena vážně. V každém případě se bulharským teroristům jejich záměr nepodařil. Ještě, že hlavní hrdina si dítě už udělal dopředu, protože po dvou mohutných terorkopancích už asi žádný dalši Air Marshal Jr. nebude.... škoda, těšil jsem se na další díly! ;-) ()