Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu. (Netflix)

Sakul1310

Zklamání. Šlo z toho udělat 1,5 hodinový film. Zbytečně natahované. Nesmyslné přeskakování mezi dětstvím, dospělostí a přítomností. Zcela zbytečný 5.díl. Škoda.. ()

rostsoft odpad!

Tento seriál je příšerná sračka. Bohužel jsem na to začal koukat v době, kdy to mělo kolem 65 %. Začít dnes, raději bych to vynechal. Je to strašná nuda, herecké výkony jsou naprosto příšerné. Hlavní hrdinka se díky naprosto zbytečným flashbackům ukazuje jako úplná namyšlená kráva. Celý tento snímek tyto flashbacky naprosto kazili. Dovedu si představit, že by se z toho nechal sestříhat koukatelný 90minutový film. Jenže to je bohužel úděl vícero děl. Nasekají tam flashbacky, aby zaplnili hluchá místa a natáhli celý seriál. Navíc u tohoto seriálu tyto flashbacky neměly žádný význam pro děj, který se odehrává. Prostě spadli s letadlem, a jediná přeživší se snaží zachránit si holý život, a o tom to také mělo být. Proč do toho tahat její minulost. ()

Michal.Sever

Mohlo to být fajn, mohlo. Kdyby těch flashbacků nebylo tolik. Viděl jsem teda jen 3 díly, protože mě to přestalo bavit, ale líbilo se mi, že to není hloupé. Hlavní postava se chová docela logicky a přemýšlí. ()

GaBriela39

Naprosto nechápu negativitu a nízké hodnocení. Seriál je v pohodě, jen je tady spousta super profesionálů, co jsou ve své maličkosti géniové režie a scénáře. ()

paber778

První díl nalákal - ale to by nesměl být Netflix.  Obléknout se do vody, aby jí nebyla zima, převařovat nejčistší vodu na světě a banální otravné flashbacky - to si  tvůrci dělají prdel? Kdo a pro koho to točí - je snad nastupující generace úplně vypatlaná? Celkově konstatuji, že dobré nebo aspoň koukatelné filmy se už přestaly točit, to co se nyní na Netflixu a HBO nabízí jsou zoufalé multikultitranssračky. Jeden bod přiznám za krásnou přírodu. ()

KarlN

Byla jednou jedna protivná blbka, kterou zajímala jen práce a na všechny okolo včetně táty totálně s*ala. Takže se jí to vrátilo karmou a pobytem u jezera mimo veškerá letoviska...kdyby si alespoň občas přečetla nějakou knížku o pobytu v přírodě, nemusela být za úplné vemeno. Ale měla prý svůj rytmus, který jí ostatní kolem narušovali, takže po havárii letadla se může konečně soustředit pouze na sebe a složitý rozbor otec-matka (mimochodem něco mezi důchodkyní a prostitutkou). Bože! Mimochodem vůbec nevím na co pořád u toho jezera čekala...asi až jí přivezou mekáč. No, drama jako bič! Dvě hvězdy za méďu, přírodu a hlášky "mrtvého maníka". ()

Aceboris odpad!

Už som si myslel, že Netflix natočil niečo dobré, to platilo do prvej časti. Začiatok druhej a celý tento diel je čistá katastorfa . To čo vystrájali scenáristi keď to písali, tí museli byť dobre našlahaní. Medveď , ktorý zje tyčinku, ale pohŕdne mŕtvym telom, lebo akože sa zľakne, hej keď jedol tyčinku tak sa nebál ? , idem do vody vyzlečená ale dám si topánky, nájdem peniaze, ale všetky ich spalim bez znalosti toho , či by jej to nepomohlo keď natrafí na civilizáciu, predsa nemôže vedieť ako ďaleko v divočine je, Platová fľaška s drogami, vysype ich a po jednom oplachnuti naberie vodu a chce ju piť.  Pritom čistú vodu z potoka, vlastne z bystinky prevára. A toto všetko sa udialo iba v druhej časti. Herečka je veľmi sympatická a škoda že to takto dokafrali. V tretej časti pokračuje, chytanie na oral B bez návnady, ale niečo zabralo, zbieranie bobúľ bez toho, že by ich ochutnala, či sú vôbec jedlé, to zisťuje až pri troch kopkach. Jedna jediná logická vec, keď prehrabala výkali medveďa aby zistila ake bobule je. Nasleduje vysypanie drog a chytanie dažďovej vody do drogových nádob, hlavne , že stále cumí na svoj ultrazvuk so svojím dieťaťom, tie drogy sú v podstate v pohode. To všetko je prekryté jej flashbackom , ktorý v podstate tvorí podľa mňa väčšiu časť seriálu než hlavná dejová línia. Hlavne dve posledné časti sú v podstate celé flashback, na pár chvíľ reálneho deju. Brutálne to je otravné až nepozerateľné. Hlavná hrdinka sa premieňa na schyzofrenika, psychicky labilnú , pomätenú doslova odpudzujúcu osobu.  Za mňa odpad 0/10 ()

Jirkacek odpad!

Neuvěřitelně nudných šest dílů, kdy se hlavní hrdinka stále vracela do minulosti a její samotná záchrana v lese probíhala pouze okrajově a nikam se neposouvala. NUDA, NUDA, NUDA. Před obrazovkou jsem trpěl více než ona v lese. Shlédnuto na NETFLIX. Suma sumárum, seriál Nepřestávej dýchat ode mne dostal Odpad ! ()