Nepřestávej dýchat

• USA Keep Breathing

Kdesi v kanadské divočině havaruje malé letadlo a jediná přeživší se musí poprat s živly i vlastními démony, aby zůstala naživu. (Netflix)

pafka

To, co je nejzajimavejsi - ztroskotani na ostrove a nasledne postaranio se sama o sebe bez niceho, svou vynalezavosti, tam bylo jako nedulezite. Daleko vic tam bylo flashbacku, hromady, kila, dohromady hodiny. A to bala velka nuda. Bohate by stacilo na dvoudilny film s peti fashbackama a byla by to velmi dobra podivana. Takhle bida. ()

rostsoft odpad!

Tento seriál je příšerná sračka. Bohužel jsem na to začal koukat v době, kdy to mělo kolem 65 %. Začít dnes, raději bych to vynechal. Je to strašná nuda, herecké výkony jsou naprosto příšerné. Hlavní hrdinka se díky naprosto zbytečným flashbackům ukazuje jako úplná namyšlená kráva. Celý tento snímek tyto flashbacky naprosto kazili. Dovedu si představit, že by se z toho nechal sestříhat koukatelný 90minutový film. Jenže to je bohužel úděl vícero děl. Nasekají tam flashbacky, aby zaplnili hluchá místa a natáhli celý seriál. Navíc u tohoto seriálu tyto flashbacky neměly žádný význam pro děj, který se odehrává. Prostě spadli s letadlem, a jediná přeživší se snaží zachránit si holý život, a o tom to také mělo být. Proč do toho tahat její minulost. ()

Maud164

Odnož survivalu, nikoliv klasický survival. Upřímně děkuju za komentáře, díky kterým jsem, přiznávám, natvrdo přeskakovala některé zdlouhavé flashbacky, takže jsem se dostala do druhé půlky série, kterou jsem si už naprosto užívala. Nenalíčená a špinavá M. Barrera s rozpuštěnými vlasy je úplně jiný člověk než ta nudná bitch na začátku, a začala jsem jí postavu věřit. Její traumata začala být najednou jasná, pochopitelná. Sedlo mi to. Nádherný záběry kanadské krajiny a vychytaná symbolika mezi přírodou a jejími vzpomínkami. .Je to fakt celkově výrazně lepší zážitek, než se podle hodnocení zdá - ale výrazně se zlepšuje až v průběhu. ()

HappyDeath

Hoši hoši hoši, tak tady vidím velký špatný. A kdybych na to nekoukal při práci, tak to fakt nevidím do konce.  Kobra docela dobrá, výhledy kanadské divočiny taky ale tím to hasne. Veškeré přemýšlení "jak přežít" stojí za starou belu. A kdybyste to potřebovali vědět, má hodně psychických problémů.... to bylo taky nesmírně důležité :D Asi jediné ponaučení které je potřeba si z toho vzít je: I když seš prostě a jednoduše vymletý a neumíš uvažovat logicky, tak se nevzdávej. ()

Zlty_Dodo

Keď si človek odmyslí nezmysly ako že oblečená osoba v topánkach sa ponorí 10 m pod hladinu, vezme dve tašky čo vážia 40 kg a ešte v pohode s nimi vypláva na hladinu tak to je vcelku príjemne natočená historka o preživšej pádu lietadla v divej prírode. Dej sa dosť spomalí keď osoba dostane halušky a začne blúzniť, ale ok... Plus dávam za absenciu LGBT a protibelošské kecy no a vlastne hlavná hrdinka je sama o sebe umelecký výtvor. ()