Mladá žena, která pracuje na benzínové pumpě, se zakouká do řidiče popelářského vozu. Ten ale není na holky a do všeho se navíc vloží jeho bývalý přítel. (Netflix)

Pitryx

Téééda, jsem si myslel, že budu film přejíždět rychloposuvem a ejhle, nebylo to třeba. Ani nevím co mne na tom příběhu tak zaujalo. Přímočarost? No, to asi ne. Jane Birkin? Ano, kvůli ní jsem ten film vidět chtěl, ale nějak mne nezaujala. Nepřekvapila. Odvedla kvalitní výkon, jako skoro vždy. Je vidět, že jí nahota potíže nečiní. No, nevím, nemám rád jakoukoli propagaci gayů a tak fakt nevím čím mně ten film „zabavil“. V každém případě podruhé asi netřeba. No, a když k tomu přičtu hudbu, tak bych řekl, že jde o mírně nadprůměrné dílko. . ()

Aethra

Hodně jsem přemýšlela, co si o filmu myslet a jak ho ohodnotit. A to znamená hodně - v tomto případě je snad nemožné tak častý pohled na věc "neurazí, nenadchne". Příběh, který se nám nabízí, nám může připadat absurdní a za vlasy přitažený, ale bez ohledu na všechny homosexuální sexuální výjevy v podání muže a ženy nelze popřít, že se téma ve své abstraktnější rovině dotýká nějakým způsobem snad každého z nás. ()

AlDelon

Příběh ne náhodou jak z pera prokletých básníků střižený. O ztroskotancích. Film s všudypřítomným motivem skládky, o tom co na takové skládce a kolem ní roste i žije. ()

tcheque

Asi jsem to nepochopila, ale přišlo mi to naprosto o ničem. Trapné, klišé, hloupé. Hvězdička je za písničku, co je známější, než ten film. ()

Junis07

Ach jo, to byl zase nářez - všichni byli když ne teplí, tak aspoň divní, za celou dobu se v podstatě nic nestalo, pokud nepočítám těch několik scén, ve kterých se bohapustě m*dalo (tomu se jinak říkat nedá). Jedna hvězda za kameru, to mělo něco do sebe, a druhá za hudbu, zbytek stál za pendrek. Ani Depardieu se nepředvedl, škoda. Ale aby se někdo nemýlil - film mě neurazil, ale nějak jsem tam postrádal smysl v tom, co nevím zda lze vůbec nazvat "dějem", protože takhle pomalou, utahanou a lehce oslizlou 3,14čovinu jsem ještě neviděl. ()

Boulos

Docela bizár. Serge Gainsbourg se očividně rozhodl šokovat veřejnost i na poli kinematografie - vzal tedy svou přítelkyni Jane Birkin, nejkrásnější ženu své doby, ostříhal jí vlasy na krátko, upravil do androgynní podoby a donutil jí dát se za doprovodu jejich nesmrtelného hitu Je t'aime moi non plus ojíždět do zadku od Joe Dallesandra (slovutného to gaye z Warholovy crew). V kontextu tehdejších šokujících francouzských filmů jako Poslední tango v Paříži, Velká žranice či Buzíci to ovšem nebylo nic zas až tak neobvyklého, Gainsbourgův pokus však za zmíněnými filmy přeci jen trochu zaostává co do kvality. Úplně přesně nechápu, co si maestro od filmu sliboval, ale mám trochu podezření, že jde z jeho strany o originální způsob jak se pomstít své nejprofláklejší skladbě za její popularitu, či prostě jen o jeden z mnoha projevů jeho úchyláctví, případně o obojí. Film vypráví jednoduchý příběh o dvou teplých popelářích, z nichž se jeden zamiluje do tiché a odstrčené dívky androgynního vzezření - jejich jediný problém spočívá zdá se v tom, že je schopen jí to dělat pouze do análu, což jí dost bolí a její řev děsí ostatní hosty v motelech, takže je vždycky odevšad vyhodí. Druhý popelář je nešťastný, protože ztratil svou lásku, a neutěší ho ani Gerard Depardieu na bílém koni, protože má na něj moc velkou kládu, takže se nakonec rozhodne dívku zabít (nebo jen postrašit). Můžete to brát jako dlouhou reklamu na lubrikanty, nebo také jako citlivý film o nešťastné lásce mezi lidmi, které nemilosrdně rozděluje bariéra jejich sexuality, jak kdo chce... ()