Táta v nesnázích

Komédia / Rodinný
Česko, 2023, 12 h 12 min (Minutáž: 45–51 min)

Scenár:

Benjamin Tuček, Marek Matoušek, Radovan Snítil (viac)

Kamera:

Miloslav Holman

Martin Pechlát, Jitka Schneiderová, Agáta Kryštůfková, Štepánka Fingerhutová, Veronika Divišová, Petra Hřebíčková, Aneta Kernová, Bořek Slezáček (viac)

Petr, rozvedený padesátník a správce bazénu, zasvětil celý svůj život výchově tří dcer. Kvůli rodině se vzdal i kariéry úspěšného plavce. Viki, Laura a Alex už ale začínají žít vlastní, nezávislý život, a tak se konečně rozhodne věnovat víc sám sobě. Veden heslem „Padesát je nových třicet” se pustí do hledání lásky. Od jeho posledního rande ale uběhla spousta let, takže se bude muset vrátit do formy a nabýt ztracené sebevědomí. Zamiluje se, prochází zklamáním, přesto pokračuje v randění a doufá, že najde tu pravou. A aby to všechno bylo ještě složitější, jeho dcery, zkoušené životem a láskou, se jedna po druhé stěhují zpět do rodného hnízda a obrátí dům vzhůru nohama. (TV Nova)

Recenzie používateľa Chudobka k tomuto seriálu (2)

Hrdina (2023) (E06)

Tato epizoda nebyla špatná, docela jsem se i zasmála. Zásluhu na tom má samozřejmě Martin Pechlát, ale líbí se mi i Petr Vaněk. Je zajímavý typ. V záplavě detektivních seriálů nevalné úrovně (nechápu, proč je jich tolik, vypadá to skoro, jako bychom byli neustále obklopeni zločinem - a já jsem za svůj poměrně dlouhý život ve svém okolí žádný nezaznamenala) je to příjemné zpestření. ()

Svatba (2023) (E08)

Této epizodě ublížilo několik věcí. Hlavní hrdina se chová dost hloupě (Pechláta mi bylo skoro líto), ale ještě horší bylo nesmyslné, ba přímo idiotské počínání Kristy, která se nechá manipulovat svým bývalým manželem. Ten se prezentuje jako malý fakan a ona ho opečovává. Neuvěřitelné!  Scenáristé by nemuseli dělat z diváků blbce. Davidovy rodiče už netřeba zmiňovat. Vše je přehnané ad absurdum. ()