Echo 3

• USA Echo 3
USA, (2022–2023), 7 h 58 min (Minutáž: 42–61 min)

Keď na kolumbijsko-venezuelskej hranici zmizne geniálna vedkyňa Amber Chesboroughová, jej brat a jej manžel – obaja členovia elitného amerického komanda – sa ju snažia nájsť uprostred partizánskej vojny a zisťujú, že žena, ktorú milujú, možno niečo tají. (Apple TV+)

Recenzie používateľa mira007 k tomuto seriálu (2)

Echo 3 (2022)

V Kolumbii unesou Američanku Amber nějací povstalci a její brácha a manžel si pro ni dojdou. Námět tuctový, zase Kolumbie zase Navy Seals a není to pětihvězdičková záležitost, přesto tenhle film trochu bourá klišé podobných akčních seriálů, překvapí relativní realističností, určitou sebereflexí a tak nějak neamericky po stránce mezilidských vztahů. Některé díly si užijou fandové akcí speciálních jednotek, mne bavila ta jinakost v tomto žánru. ()

Zahraničná misia (2022) (E01)

Kolumbie, speciální jednetka, žena v nesnázích ... poteciál to má, ale první díl zatím rozpačitý ()

Za Teda Lassa si připlatíme

Za Teda Lassa si připlatíme

30.10.2022

Když se před třemi lety spustila streamovací služba Apple TV+, měla v nabídce pouhých pět titulů. Teď už jich jsou desítky a mnoho z nich sbírá prestižní ceny, od televizních Emmy po filmové Oscary.… (viac)