Misophonia Orchestra

(študentský film)

Říká se, že nejlepší zvuk je ticho, s čímž hrdinka této humorné animované hříčky naprosto souhlasí. Jak si ale tato mladá žena poradí ve světě, který je jednou velkou symfonií zvuků jako kýchání, funění, hučení a dupání? (Anifilm)

honajz2

Koukám, že od Hýbnerové jsem už dva krátké filmy viděl a ani jeden mě moc neoslovil (ačkoli Závodní horečku si aspoň matně vybavuji dodnes). Tady se ale naštěstí stal opak, jelikož to svůj námět dokázalo dostatečně vytěžit, mělo to skvělou práci se zvukem, animací i s formáty obrazů (je stále více širokoúhlý čím více nežádoucích zvuků okolo hlavní hrdinky zní) a dokonce to nebylo jen ukázkou tohohle syndromu, ale mělo to i nějaké uzavření. Velice příjemné uzavření. Je to teda trochu neuspořádané, ale jinak tomu nemám co vytýkat. 4* ()

ostravak30

Možná nápadité, ale mě některé věci již přijdou za hranicí a nechutné na to, abych se na ně díval víc než pár vteřin. Každopádně v tomhle složení to vypadá, jako by snad hrdina záviděla hluchým. Takhle by totiž nemohla ani vyjít z domu a to ještě nebylo slyšet souseda v paneláku, kterak močí přímým způsobem do mísy, jako byl u našich, když jsem tam ještě bydlel. To byla teprve lahůdka. ()