Pavlovi (Jakub Prachař) síce ťahá na štyridsať, ale stále ešte úplne nedospel. Býva s mamou a chýba mu odvaha robiť v živote to, čo by ho skutočne napĺňalo. Tú získa až vo chvíli, keď stretne svoju detskú lásku Terezu (Tereza Ramba) a prežije s ňou dobrodružnú noc. Tereza však nie je pripravená opustiť svoj doterajší život pre niekoho, kto podľa nej nie je skutočný chlap. Pavol sa teda rozhodne presne takým chlapom stať. Prihlási sa na výcvikový tábor v Tatrách vedený Weisnerom (Ondřej Sokol), ktorý vyučuje všetko od rúbania dreva po zvádzanie žien. Podarí sa Pavlovi prekonať samého seba a stať sa chlapom, po ktorom Tereza túži? (Magic Box)

Lvísrdce

Na to, že to byla komedie, jsem se moc nezasmál. Bylo to spíš úsměvné. Ale díky hereckému obsazení se na to dalo koukat a nenudil jsem se. ()

Calado

Ono jen tady spousta špatných hodnocení. Ale upřimě, v Čechách už jsem viděli pořadnej bizár. A najít něco, co je koukaténý, je asi jako najít sedmikrásku v kusu hovna. Není to žádnej kasovní trhák, děj je předvídatelný, a žádné obrovské herecké výkony se nekonají. Ale to vlastně vůbec nevadí. Film je příjemným osvězěním, s vtipnými momenty a několika situacemi, co vás dojmou. Jednoduchý a pěkný film, kdy člověk prostě chce sednout a kouknout na něco hezkého a nemuset o tom moc přemýšlet. Takže za mně plný počet😉 ()

Dr.Marek

Na české poměry moc fajn komedie co má hlavu a patu a bavilo mě sledovat co bude dál. Ač Prachaře nemusím, krom Ilji celou jejich familii, tak tady mi nevadil. A Ramba taky moc fajn. Výborná režie a naprosto super kamera - záběry Tater apod. jsou nenápadně vložený, ale úchvatný. ()

Hanka_M

Další průšvih s neuměteletem Jakubem Prachařem. V půlce jsem to vypnula a do té doby se smála. Ale ne s filmem, ale filmu. Ani můj manžel se nepochlapil a nedokoukal to, i když mě na stole celkem dobré pivo. Je jasné, že se občas objeví takový brak, ale proč jich je proboha tolik?? ()

kreyson13

Děj je strašná kravina. Jedna hvězda za nádherný Tatry a druhá za nádhernou Terezu. Jinak je to píčovina na entou. Pořád jsem řešil, jestli je to parodie, nebo není.  Komedie to není ani náhodou. A rodinnej film už vůbec. ()

TomLaik odpad!

Medvěd super, Tatry krásné, ale film hrozný. Super námět, ze kterého se dala udělat skvělá komedie. Bohužel je to celé trapné, smysl nedávající a naprosto postrádající humor :( ()

Korpy22

Vlastně chápu záměr tohoto filmu, ukázat, že si chlapy potřebuji dokazovat jací jsou chlapy a přitom nikdo takový vůbec není. Moc se mi líbí myšlenka, která zde ženu postaví do světla mnohem větší bojovnice, konkrétně v podání Terezy Rambi. Zároveň je to ale udělané tak nějak po Česku a jde spousta nedotažených detailů, kteří ubírají na kvalitě filmu ()

Tomgunses

Nevyrovnaná nevtipná trapná picovina, Sokola vcelku normálně můžu, ale tady hrál takovýho kokota. Jinak Voříšková dobrý a krásný. 40 % ()

Alusshka

Na to, jak to mělo velkou reklamu a promo, tak nakonec se z toho vyklubal obyčejný film bez humoru, nápadu a vtipu. Pouze laciné reklamy, laciný námět a nic. Herecké obsazení bylo moc fajn a koukatelné, ale jinak film o ničem. Jedno shlédnutí stačí. ()