Rammstein: Dicke Titten

(hudobný videoklip)
všetky plagáty

zelvopyr

Divadýlko, no. Čím méně je člověk Lindemannem přesycený, tím lépe to funguje. Zas na druhou stranu, že by to nějak šokovalo nebo pohoršilo... na to je to příliš jednoduchá legrácka bez strukturovaného vizuálního vyprávění či komplikovanějšího textu. Pro něj jistě pro radost. ()

MM_Ramone

V roku 2022 vydala nemecká Neue Deutsche Härte hudobná skupina Rammstein svoj ôsmy radový štúdiový album. Nesie názov "Zeit". Doposiaľ boli natočené tri oficiálne videoklipy ku skladbám "Angst", "Zick Zack" a "Zeit", ktoré ma ohromili svojou kvalitou a nápaditosťou. Youtube premiéru štvrtého videoklipu ku songu "Dicke Titten" naplánovali na osemnástu hodinu dňa dvadsiateho piateho mája roku 2022. Nedočkavo som na ňu číhal a s takmer pol miliónom ďalších nadšených fanúšikov som si ju pozrel. Oplatilo sa, som spokojný, bola to pecka. Klip je štylizovaný do idealizovaného naturálneho germánskeho vidieckého štýlu, ktorým však prerastá skrytá zvrhlosť. Je natočený v typickom duchu starých nemeckých čiernobielych filmov. Bolo to dokonalé, strhujúce. Je to tak silne nemecké, že som mal chuť jódlovať alebo hailovať alebo sa nechať podojiť nejakou ceckatou Nemkou. ***** ()

Facillitant

Tomuhle já říkám dobře natočený klip! Pokud jsou klipem k písničce jenom záběry na hrající kapelu, tak to se s tím ani nemusejí dělat, to je houby klip, ale je to velmi časté. Proto mě těší, když narazím na něco takového jako je tento snímek. ()