Idris Elba zpovídá Paula McCartneyho

• Veľká Británia Idris Elba Meets Paul McCartney
Veľká Británia, 2020, 53 min

Účinkujú:

Idris Elba (moderátor), Paul McCartney

Hvězda filmového plátna v družném rozhovoru s legendou světových pódií... Dvě z největších osobností světové zábavy se setkávají v jedinečném pořadu, v němž držitel Zlatého glóbu Idris Elba klade otázky hudební legendě Paulu McCartneymu. Jejich podrobný rozhovor, který byl natočen během covidové pandemie v prosinci 2020, se zabývá bezkonkurenční kariérou jednoho z nejúspěšnějších hudebníků a skladatelů v historii popu a rocku. Člen legendárních Beatles také hovoří o svém procesu psaní, díky němuž vznikly některé z nejoblíbenějších písní. McCartney vzpomíná na svoji kariéru a prozrazuje, co ho inspiruje k dalšímu tvůrčímu novátorství a vydávání nových alb. (Česká televize)

Pítrs85

Dostanete hodinu času na rozhovor s Paulem McCartneym (což je, když jde o Paula McCartneyho, opravdu hodně) a vás hlavně zajímá, jak legendárního Brouka ovlivnila černošská hudba a jestli si nechtěl zarapovat s Kanye Westem... Ono už ten nápad, proč Maccu zpovídá zrovna Idris Elba (jakkoliv ho mám jinak rád), mi přišel podivný, jestli by se nenašel někdo zainteresovanější, kdo by pokládal i jiné otázky než ty z rodu nejstupidnějších ("Jaké je vaše hobby?", "Jakou písničku máte nejraději?", "Nechtěl byste si se mnou zahrát na kytaru?"). Pak jsem se ale podíval na rok vzniku a byl jsem doma. I sám Paul mi chvílemi přišel, že by byl tou dobou raději někde jinde. Ale jinak galantnost a úroveň jako vždy- Happy Birthday, Macca! ()

Hanys_

Asi jediné, co jsem se dozvěděl,bylo že se Idris Elba během lockdownu naučil na kytaru. Jinak jsem teda čekal něco trošku jiného. Na druhou stranu Paul by asi nějaké otázky na tělo stejně nepřipustil....6/10 ()

Marze

Marek Eben Na plvárně chytrými otázkami dokáže z hosta vytáhnout maximum zajímavých informací, Karel Šíp ve Všechnopárty dělá hloupého, což je také dobrá metoda, protože se host rozpovídá a navíc je legrace a Honza Kraus v Show Jana Krause hosta spíš šikanuje a ponižuje, takže se od něj moc nedovíme, ale je to zábavné. Zde byl zase jiný styl. Dokument na České televizi Artu. ()