Kaitei daisensó

• Japonsko 海底大戦争 (viac)
Japonsko, 1966, 87 min

nooly

Asi něco jako pokus o Japonského Bonda. Je zajímavé, že zde většinou hrají Američani. Herci přehrávají a Peggy Neal byla naprosto zoufalá. Ač Sonny Chiba byl podle mě dobrý :] ()

Campbell

Strašná kravina o novinářce a jejího milence(Chibba). Ty najdou uprostřed moře laboratoř, kde se provadějí pokusy a místo vojáků mají vědci mutanty lidí a ryby. Je to béčko moc jsem od toho nečekal, ale ty papundeklový kostýmy byly neuvěřitelně k smíchu. Hodněkrát jsem se musel plesknout jestli tohle myslej vážně. Akce tu sice je ale spíše přestřelky nečekejte žádné bojové umění. Chibby tu je skoro jen jako bonus a lákadlo. Efekty jsou děsné stejně jako celý film, ale aspoň je to sranda. ()

corpsy

Páči sa mi v takýchto spektákloch, ako si herci myslia, že hrajú v budúcom ´´all time box office hit´´. Hlavne ten maník v slnečných brejloch. Tomu mali dať Oscara už na place. ,,Tokusatsu,, jak vyšitý, z nejakými tými creatúrami zo žltej lagúny a jednou šťabajznou, ktorá dokazuje, že aziati mali stále slabosť pre biele blondsky ( a že vraj diverzita nefunguje ). ()

kaylin

Japonský koprodukční snímek „Kaitei daisenso“ neuchvátí nějakým promakaným příběhem, popravdě je to v duchu béček, která se natáčela v 50- letech v Americe a v 60. letech v Japonsku. Jednoduché herecké výkony, jednoduché kulisy, jednoduché triky. Ale pokud vás béčka vadí, pokud jim sem tam něco opustíte, dovede vás snímek „Kaitei daisenso“ svou naivitou potěšit. ()