Kaitei daisensó

• Japonsko 海底大戦争 (viac)
Japonsko, 1966, 87 min

Campbell

Strašná kravina o novinářce a jejího milence(Chibba). Ty najdou uprostřed moře laboratoř, kde se provadějí pokusy a místo vojáků mají vědci mutanty lidí a ryby. Je to béčko moc jsem od toho nečekal, ale ty papundeklový kostýmy byly neuvěřitelně k smíchu. Hodněkrát jsem se musel plesknout jestli tohle myslej vážně. Akce tu sice je ale spíše přestřelky nečekejte žádné bojové umění. Chibby tu je skoro jen jako bonus a lákadlo. Efekty jsou děsné stejně jako celý film, ale aspoň je to sranda. ()

corpsy

Páči sa mi v takýchto spektákloch, ako si herci myslia, že hrajú v budúcom ´´all time box office hit´´. Hlavne ten maník v slnečných brejloch. Tomu mali dať Oscara už na place. ,,Tokusatsu,, jak vyšitý, z nejakými tými creatúrami zo žltej lagúny a jednou šťabajznou, ktorá dokazuje, že aziati mali stále slabosť pre biele blondsky ( a že vraj diverzita nefunguje ). ()

kaylin

Japonský koprodukční snímek „Kaitei daisenso“ neuchvátí nějakým promakaným příběhem, popravdě je to v duchu béček, která se natáčela v 50- letech v Americe a v 60. letech v Japonsku. Jednoduché herecké výkony, jednoduché kulisy, jednoduché triky. Ale pokud vás béčka vadí, pokud jim sem tam něco opustíte, dovede vás snímek „Kaitei daisenso“ svou naivitou potěšit. ()

nooly

Asi něco jako pokus o Japonského Bonda. Je zajímavé, že zde většinou hrají Američani. Herci přehrávají a Peggy Neal byla naprosto zoufalá. Ač Sonny Chiba byl podle mě dobrý :] ()