Smyslné hrátky

• USA Sensual Friends
všetky plagáty
Pornografický
USA, 2001, 94 min

Pár dobrých přátel se rozhodlo užít si volna a zábavy. Jenže uvolněná nálada, lahodné drinky a laškovné hry poněkud dvojicemi pro noční radovánky zamíchají... (oficiálny text distribútora)

Vlad odpad!

Neskutocny odpad. Najprv som si myslel ze sa jedna o porno s velmi elaborovanym dejom, potom trapny erotak a do tretice len trapas... Celkovo mi to prislo tak, ze existuje aj hard core skratena verzia (o ktoru tvorcom islo v prvom rade) a toto je len taka omacka co sa natocila popri tom - aby vsetci zucastneni mohli tvrdit, ze su normalni filmari a herci. ()

Chrustyn

Standardní "Novácká" eroťárna na páteční večer. Nulový příběh, špatní herci a pár erotických scén. Kdyby alespoň ty baby za něco stály. ()

dainio

Typický "eroťák" z velké kupky laciných filmů, které nesmírně ráda odkupuje TV Nova. A samozřejmě, že ve filmu jsou takřka nulové herecké výkony, trapně nasnímané intimní scény, naivní pokusy o nějaký ten humor a bohužel musím říct, že i ty slečny za moc nestáli. Celkově se jedná o snímek, který spíš uspává než vzrušuje. Žádný děj a převládající nelogičnost. Ta jedna hvězdička je za pěknou lokaci natáčení (ale to je fakt vše, co se dá nějak pochválit). ()