Co se skrývá v mazlíčcích

• Veľká Británia The Hidden Lives of Pets
Veľká Británia, 2022, 2 h 6 min (Minutáž: 30–33 min)

Réžia:

Tom Peppiatt

Hugh Bonneville (rozprávač)

Seznamte se s úžasnými tvory z celého světa a podívejte se, co všechno naši zvířecí parťáci dokážou a cítí. Seriál o hafanech, kočkách a dalších mazlíčcích. (Netflix)

jedna_vrana

Naši domáci miláčikovia... Milujeme ich, tie obrázky sú pekné. Lenže po druhej časti mi začala chýbať nejaká pridaná hodnota – že sa dozviem niečo nové, čo som o nich nevedela. A tak to skončilo len pri pekných záberoch. ()

Marze

Zábavný dokumentární seriál, který vás může inspirovat co ještě vás domácí mazlíček neumí. Ale spíš je lepší v demograficky vymírající EU, která musí nasávat pracovní sílu z africké kmenové středověké společnosti mít doma místo zvířat skutečné děti. ()

phoenixer

Milé a moc hezky zpracované povídání o domestikovaných zvířatech, které se pyšní dovednostmy o jakých si můžem nechat jen zdát. Psí čich? Termo senzor v nose! Kočičí GPS navigačka nebo samouzdravující se želvy. Prostě vše co chcete znát o svém mazlíčkovi. ()

IvonaK

Úžasný dokument o jedinečných schopnostech mazlíčků. Psi a papoušci mě nepřekvapili, ale třeba rybičky a potkani to mě vypadly oči z důlků. Jinak úžasná grafika. ()

pekko

V dokumente pozostavajucom z kratkych epizod sa tvorcovia cuduju nad "superschopnostami" zvierat. Pritom sa len na zvieracie vlastnosti pozeraju z pohladu ludi, nie obycajnej potreby v beznom zvieracom zivote. ()