Rasista Ned (Jeremy Renner) bol odmalička problémové dieťa. Vyrastajúc bez otca - jeho zbožňovaného vzoru, ktorý väčšinu života strávil vo väzení, nachádza svoje miesto v partii skinheadov. Následkom vlastných činov je umiestnený v psychiatrickej liečebni, kde spoznáva mladé černošské dievča Rachael (Gabrielle Union), ktoré verí, že práve do nej sa prevtelil Adolf Hitler... To, čo nasleduje neskôr, je dojímavým príbehom lásky dvoch - zdanlivo nespojiteľných ľudí, kde platí staré známe, že protiklady sa priťahujú. (ElizabethB)

Falconica

Roztomilý, smutný, veselý, melancholický...všechno zároveň. Ned, ač zdeformovanej svým podivným vyrůstáním, byl tak čistá a dobrá duše:-) Renner je ještě daleko lepší herec, než jsem myslela. Opravdu mne tímhle překvapil:-) V podstatě jsem ho zatím viděla jen v samých akčních (místy až bezkrevných) rolích. Tolik mimiky nebylo ve všech dohromady:-D ()

Morien

TY KRÁSO, TEN FILM JE ÚPLNĚ PADLÝ NA HLAVU! Až tak, že z toho mám šok a přemýšlím jen v Caps locku. Film není dokonalý, neplatí v něm zákony ani filmové, ani světské, ale miluji ho. Miluji. Postava Neda (protože ostatní nedostali příliš prostoru, ani Rachel ne) what the fuck! Chtěla bych sedět s režisérem, scenáristou a Rennerem a sledovat, jak ho vyvíjejí. Jak dospěli k takovému HEPYENDU. Koho zamýšleli jako cílovou skupinu. O čem si vlastně mysleli, že točí. Ne že by na některé z těch odpovědí záleželo, záleží jen na LÁSCE. Kategorie těch nejprovinilejších guilty pleasure. První půlku jsem se nahlas smála jako idiot a druhou jsem probrečela. ♥ ()

veere

Super pičovina. Magor a člen Arijského bratrstva Ned se v psychiatrické léčebně zamiluje do černošky, která předstírá, že se do ní převtělil Hitler... je to přesně tak blbě skvělý, jak se dá čekat. Renner je perfektní, a z filmu jsem měl takovy originalní vtipně depresivní dojem jako z knih Chucka Palahniuka. ()

Aluska88

Netradiční Love story, v níž snad nenajdete "normální", obyčejnou postavu. Jeremy Renner je výborný herec a ještě předtím, než se dostal do širšího podvědomí, ztvárnil spoustu skvělých postav. Ned patří mezi ně. V této roli se očividně vyřádil. Zdatně mu sekundují ostatní postavy v podání Ethana Suplee či Eddieho Kaye Thomase. A objeví se tu i Dr. Gordon:) Neo Ned je zapadlý, téměř neznámý snímek, jehož kvality jsou však nesporné. ()

DwayneJohnson

Holohlavý neonacista Ned a černošská dívka s přezdívkou Adolf, která občas mluví německy. To jako vážně námět na film? No to snad ne! A nebo jo? Jasně, že jo! Ač se to vůbec nezdá tohle spojení prostě a jednoduše funguje a hlavní zásluhu na tom má kromě ústřední dvojice hlavně dost netradiční scénář, který graduje hlavně na konci, ze kterého jsem ještě i teď malinko jelen. Něco tak zvláštního a hlavně originálního už jsem dlouho neviděl a je jen velká škoda, že tenhle režisér má v databázi pouze dva filmy. Moc rád bych si jich pustil po včerejšku mnohem, mnohem víc. ()