Jingkeuseuui Yeonin

• Južná Kórea 징크스의 연인 (viac)
Južná Kórea, 2022, 18 h 40 min (Minutáž: 70 min)

Réžia:

Sang-ho Yoon

Scenár:

Yoon-mi Jang

Kamera:

Gwang Su Kim

Soo-gwang Gong (In-Woo Na), prodejce ryb na místním rybím trhu, je znám tím, že přináší neštěstí, kvůli čemuž se mu všichni vyhýbají. Neštěstí mu před lety přinesla Seul-bi Lee (Seohyun). Kdykoliv o ní sní, stane se mu něco špatného. Uběhne 7 let a Soo-gwang znovu potkává Seul-bi. Ta má zvláštní schopnost. Kdykoliv se někoho dotkne, nahlédne do jejich blízké budoucnosti. Tuto zvláštní schopnost získala od své matky. Seul-bi a její matka žily dlouhou dobu v zajetí kvůli řediteli společnosti, který jejich zvláštní schopnosti využíval. Seul-bi je schopna s pomocí své matky uprchnout. Poté se poprvé po 7 letech setkává se Soo-gwangem. (mikki089)

mikki089

Prvních pár epizod vypadalo slibně. Nicméně, brzy po začátku se seriál stal celkem nudným a bez nějaké větší akce. Zápletka se zasekla, když Min-joon neustále hledal Seul-bi a poté, co ji našel, se rozhodl, že ji nebude násilím brát zpět, ale místo toho ji nechá žít se Soo-gwangem. Akce se objevila v pozdějších epizodách (řekla bych ep 13/14). Nemohu ani říct, o čem přesně drama bylo, protože jeho děj se zdál být extrémně pomalý a téměř nulový uprostřed děje. ()