Kiss Sixth Sense

• Južná Kórea 키스식스센스
Južná Kórea, 2022, 8 h 36 min (Minutáž: 43 min)

Již od narození měla Ye-sul (Ji-hye Seo) speciální schopnost. Kdykoliv se její rty někoho dotkly, byla schopná nahlédnout do jejich budoucnosti. Ye-sul nyní pracuje v reklamní společnosti a netrpělivě vyčkává na své povýšení. Její práce ji baví, ale zároveň nemůže vystát svého šéfa Min-hu (Kye-sang Yoon). Jednoho dne ho omylem políbí na krk a nahlédne tak do jeho budoucnosti, kde uvidí sebe – nahou a v jeho posteli. (mikki089)

kklepkaa

Když si odmyslím typická korejská klišé, tak tři čtvrtě bylo celkem skvělých, tak na 4*. Zabil to konec. Ale totálně... ta změna charakteru u hlavní hrdinky to bylo jako co?! ()

mikki089

Začátek seriálu byl absolutně perfektní. Chemie mezi hlavními herci byla úžasná a divák se mohl vždy těšit na nové epizody. Potom, co se ale dali dohromady, tak seriál (pro mě) nabral špatný směr. Jejich typické vlastnosti se absolutně změnili. Z hlavní mužské postavy, známé svoji chladnou povahou a důrazem na detail, se stal muž chovající se okolo jeho přítelkyně jako malý školák zažívající první lásku. Jejich chování bylo mnohdy přehnané. Další věc, kterou nechápu, je nedávný trend vkládání vražd a/nebo zločinu do příběhu. Přišlo mi to nemístné a absolutně zbytečné, zvláště u epizod 11 a 12. Příběh by byl dobrý, kdyby to byla "jen" kancelářská romance s jiskrou nadpřirozena. Poslední dva díly ve mně vyvolaly pocit, že se dívám na úplně jinou show. Drama jako celek se mi stále líbilo, ale čím více epizod jsem sledovala, tím více můj zájem klesal. Psaní mělo v raných fázích velký potenciál, ale někde kolem epizody 7 to začalo jít z kopce. Konec mi přišel uspěchaný a mohl být proveden lépe. ()