Alison (Anne Hathaway) má vše na co si vzpomene. Stále víc ji ale fascinuje pouliční životní styl a hip-hopová kultura. Spolu se svou kamarádkou Emily se začnou přátelit se členy pouličního gangu. Velmi rychle narazí a uvědomí si, že i nevinný čin může mít vážné následky. (oficiálny text distribútora)

Phietros

Celkem reálná ukázka toho, jak to chodí v životě mladých lidí, kteří už neví co víc si dokázat a nudí se! Jejich zábavou jsou drogy, alkohol a pouliční styl! Jednou však těžce narazí, když hledají ve východní čtvrti drogy. Setkají se tváří s členy pouličního gangu, před kterými nakonec po vytažení zbraně a kapky ostudy prchnou.. Avšak krásné Alison to nedá spát a chce se přiblížit mexickým chlapcům na tělo.. To dojde až do takového závěru, kdy její kamarádku málem znásilní (ikdyž pravda je jiná) a realita být členy gangu se ze zábavné stává děsivou.. To ovšem potvrdí jejich přátelé, aby vytáhli zbraně a jeli vše vyřešit jinak! Působově natočeno z různých pohledů mladých zbohatlíků, hrajících si na něco co nejsou, což také vede k jejich ublížení nebo ke dveřím kriminálu... Anne Hathaway si střihla zatím svou nejodvážnější roli ! ()

lioncel

Jedna hvězdička za tu spíše podprůměrnou ukázku, jaký je to hrozný vopruz být v Americe teen potomek bohatých a profesně úspěšných rodičů – vlastně většinou jen otců, protože tam, kde chlap vydělává opravdu velký prachy, je manželka/matka v domácnosti, přesto ale na svou dceru nemá čas (ostatně, o čem by si asi ty dvě mohly spolu povídat, když dceruška má přes svůj mladý věk už mnohem bohatší sexuální zkušenosti než zamindrákovaná matka, která je z toho „příšerného“ života co vede na práškách .. rodiče tedy milovanému potomkovi ochotně nasypou prachy, ale čas na něj nemají .. další * je velmi, velmi zasloužená pro milou Anne Hathaway za Allison Lang .. a poslední třetí * je pro Bijou Phillips za Emily .. bez těch dvou dívek, které zahrály své party opravdu skvěle, bez jejich krásy a ochoty se o ni podělit, by vlastně ani nebylo na co se tu dívat … ()

Prochy38

Jo, tak vy se holky nudíte? Dobře vám tak, krávy. Apel na všechny jim podobné současné "hvězdy". Když vás někdo někde ožralé nebo zfetované znásilní, dobře vám kurva tak! Fil naprosto o ničem. Není to nuda, protože se tam něco děje, ale kdyby dnešní mládež měla trochu rozumu, nic z toho, co se ve filmu děje, by se nedělo! Sex, drogy, chlast, zbraně. prostě věci, který normální člověk k životu nepotřebuje.. Nazdar. * za herecký výkon obou mladých koček... Tím to ale hasne. Blbý a trapný film, který neměl nikdy vzniknout... ()

Lennnnna

Film je opravdu velmi podobný Třináctce, která byla taky poměrně dost strhaná kritikami a přitom podle mého názoru nebyla zase až tak špatná. První polovina filmu je sice o něco slabší a snaží se především vizuálně zapůsobit, v čele s odhalující se Anne Hathaway (která umí být i neprinceznovsky sexy) a cool záběry, ale druhá polovina pozvedává film do ligy slušných dramat. ()

BeranSon

No tak Anne se nám mooooc hezky vybarvila. Film Havoc nám poukazuje na odlišný život ve dvou společenských vrstvách jako je vrstva závislá na drogách a vrstva bohatých skrblíků. Celkem průměrná slátanina, jen se mi příliš nelíbí styl celého filmu. Doporučuji vidět kvůli krásné Anne Hathaway a možná se i trochu pobavíte u netradičních scének. 6/10 Anne umí velice pěkně zahrát orgazmus, doufám že to ale mimo film nedělá. =D ()

• Původní scénář z roku 1995 měl název "The Powers That Be", přejmenován ana "Havoc" pak byl na počátku roku 2003. (fraktal)
  • Film je věnován Jessice Kaplan, která v spadla s malým letadlem pilotovaným jejím strýcem v LA ve věku 24, těsně před začátkem natáčení 6. června 2003. (fraktal)