Až do teď byl Nick ten nejlepší z nejlepších. Jenže všechno se změní, když do města přijede zvláštní chlápek, který se nebojí ničeho a je mu jedno, co si o něm lidé myslí. Nick Falzone a Russell jsou letečtí dispečeři. Oba jsou doslova posedlí soupeřením a v každém případě a za každých okolností musí přetrumfnout ostatní, ať již v práci nebo v manželství. Jsou ochotní pro své vítězství použít i ne zrovna čestných metod, čímž se jejich okolí a dokonce i letadla ve vzdušném prostoru dostávají do nezáviděnihodné situace. Tento stav však trvá pouze do té doby, dokud nezjistí, že pro dva je na terminálu málo místa a nastává boj. (oficiálny text distribútora)

Cristiena

Spokojenému a sebevědomému Nickovi naruší příjezd manželů Bellových rovnováhu, která doteď byla jeho nedílnou součástí v osobním i profesním životě.Russellem, chlápkem, který neumí projevovat emoce, se cítí ohrožený na postu nejlepšího leteckého dispečera, a jediná noc s jeho ženou Mary naruší jeho idilické manželství.Celkem zajímavý námět, film obsahuje i vtipné scénky, ale těch je tu pomálu, atraktivní prostředí přistávací plochy, jenom to zpracování (i přes ta slavná jména) je poněkud pokulhávající a děj je strašně předvídatelný. ()

Marshall007

Opravdu bláznivý snímek, který zachycuje pár dní z obyčejného pracovního života letového dispečera. Nápad to špatný není, realizace již byla poměrně horší. Jednak jsem měl pocit, že se ve filmu za celé dvě hodiny v podstatě nic neodehrálo a jednak se mi John Cusack absolutně nehodil do hlavní role. Herecké obsazení sice působí velice pěkně, ale to bohužel celý film nezahrání. Jako příjemný odpočinek v jednu ráno je to ovšem dostačující. ()

ArdeliaLortz

Miluju Johna Cusacka, je to král Béčkových filmů, hlavně v adaptacích Kinga je boží. Bláznivá runway je takovej divnej film, všechny postavy jsou divný (hlavně Angelina), humor je divnej a mě ten film stejně baví, ačkoliv ho nevyhledávám :) ()

peproch

Jako drama představující jednu náročnou profesi a svět kolem ní - výborný. Jako vztahový drama, zajímavý, jako komedie - slabší ()