Amerika hledá topmodelku

Ken Mok

Scenár:

Kenya Barris

Účinkujú:

Tyra Banks, Dita Von Teese, Atoosa Rubenstein, Katie Cleary, Janice Dickinson, Dylan Ramsey, Erika Heynatz, Ryan Hansen, Nicole Richie, Bill Maher (viac)

Jedna z nejpopularnějších modelingových reality show. Supermodelka Tyra Banks hledá topmodelku. Z několika tisíc dívek jich bylo porotou vybráno 10, které budou po celých 8 týdnu ubytované v luxusním hotelu. Každé kolo budou modelky muset splnit úkol a na konci každého dílu jednu dívku porota vyloučí. (oficiálny text distribútora)

teddinka1

Nooo, co na to říct, je to opravdu, ale opravdu vhodné pouze k tomu, když chcete mít zvukovou a obrazovou kulisu a nechcete tomu věnovat čas :-D ()

Kejtlin

Nevím, ale nepřišlo mi to tak tragický. Jasně 90% holek je vypatlanejch a jejich chování je k smíchu a "dokonalost" Tyry Banksový je až k neuvěření! Vážně, Tyra je asi jejich bohyně, Tyra totiž umí a ví všechno nejlíp. Je to blbost, ale mě baví. Baví mě koukat na to, jak ze sebe ty holky dělaj blbky. ()

andrew88

Baví mně ty dyliny sledovat jak dokáží zaprodat svou důstojnost, jak pořád pindaj, hroutí se a stěžují si na soutěž a na všechno - proč tam vůbec šly? :D + Tyra banks mně přijde díl od dílu víc a víc dementní. ()

_aandyy_

Nízké hodnocení tady... Možná proto, že je to americká reality show, možná proto, že je to povrchní. Ony ty holky tam, já nevím, jestli to je národností nebo archetypem modelky, ale připadají mně některé tak trochu hloupé. Oceňuju spíš nápady - ať už Tyry Banks, která dala pořadu za vznik, nebo nápady na fotky. Některé jsou opravdu úctyhodné, hlavně 5. řada mi přišla skvělá. Škoda, že je porota někdy tak kritická a vyhazuje ty, které si to vůbec nezaslouží. Jinak když bude čas, podívám se na všech XY řad. ()

Judy24

Skupina protažených kostřiček, kterým vévodí mimozemská Tyra Banks, která všemu děsně rozumí a je (Oh my god!) just like sooo awesome! Po několika dílech to začíná být děsně monotónní a nejde přitom tak moc o to, co se děje (jako že je pokaždé vyřazování a nějaké focení), ale že ty holky prostě fakt nemají co říct. Všechny nám v podstatě pořád vysvětlují, že "Oh my god, I just want to win like sooo bad...like I really don't think anyone else wants it like this bad, like seriously..." Píšu to záměrně v angličtině, protože tohle jsou v podstatě tak všechny slova, co ty holky znaj. Pokud se chcete procvičit - vřele nedoporučuju. Vlastně se skoro stydím, že jsem tu druhou sérii shlídla... ()

megan017

Not Bad. Show je to celkem pěkná, ale zároven v něčem hodně přitažená za vlasy. Tyra ráda připomíná, že se z nuly vyšplhala na nejvyšší bod, pak ta stará rachotina Janice, která ráda prohlašuje, jak kdysi dávno fotila pro Vogue a s obličejem připomínaje Rockyho Balbou v ženské podobě....a další. Jinak dle mě se to výrazně neliší od světa modelingu a tím myslím to vyřazování. Svět modelingu na vysoké noze chce ty nejlepší z nejlepších. Podívána, která nenudí, ani nenadchne....je celkem pěkné pozorovat jak se naivní děvčata snaží zapůsobit. ()

sluzevsky

Podmínkou pro modelčin úspěch by podle mého měla být nejen její vynikající krása, ale také alespoň nějaká známka inteligence, což v téhle show až na výjimky neplatí a to je na tom to zábavné... ()

Knor odpad!

Modeling je jedna z nejdementnějších a nejabsurdnějších lidských výtvorů. Absolutně nechápu, taková tlupa mentálně narušených lidí pohromadě, to se jen tak nevidí a jde z toho strach :-D Tyru Banks a jí podobné považuji za královny..... královny nevědomosti. A takový lidi berou miliony měsíčně, a já se ptám za co? Za oblečení, který není jejich a nosí ho ? Za vtipnou chůzi ? Za Oscara za každý jejich film ? Za knižní bestsellery ? Za to, že každý měsíc vymyslí převratnej vynález ? Za Nobelovky ? Za nový objevy ve vesmíru ? Za mír ve světě ? Za nakrmení miliardy lidíí ? Za vynalezení stroje času ? Za nejprodávanější hudební alba ? Za záchranu lidí před smrtí ? Za objev nevyčerpatelných energetických zdrojů ? Za co tedy sakra ? Svět je odporný místo. Brrrrrr, zase se mi chce zvracet :-D ()

Marty7CZ

Normálně se za to VŮBEC nestydim!!! Je to mega zábava a já při finále 10 řady řval radostí, že macatá Whitney vyhrála...prostě ten formát, ultraluxusní Tyra, celej ten megaprofi ansábl, prvotřídní zábava! 80% P.S. ale to zdejší hodnocení, to je pro mě k zamyšlení, co tady dokážou ty místní jelita zničit a naházet do žumpy k Troškovi a dalším odpadním vodám....Takhle profesionální formát sem už kure*sky dlouho neviděl!!!!!!!!! ()

tereza.s

Slečny jsou sice strašně hloupé, ale pro mě je tento seriál z hlediska povolání perfektním způsobem, jak se vzdělat. Není nad pohledy do zákulisí. ()

DjsVorel

Pokud se chce někdo tzv. " pomastit", musí koukat na tohle. Partička tupých modelek s tupou (ale krásnou) Tyrou Banks v čele. Nejlepší na tom byla asi v porotě Twiggy. Dávám jednoznačně hvězdičku za úchvatné fotky. Některé jsou opravdu luxus. ()

G3orgig

Já si nemohu pomoci, ale mě tahle reality show vskutku baví. Viděl jsem všechny možné Big brothery, Survivaly a mnoho dalších reality show vyřazovacího typu, ale mě zkrátka ANTM připadá zdaleka nejzábavnější a o to v tomto žánru jde. ()

nudla

Když ony jsou tak strašně hloupé a vtipné že si to ty 3* prostě zaslouží. A ten gay co je tam vždycky uči chodit je strašnej sympaťák... Na odreagovaní perfektní pořad ()