Vitajte vo Wrexhame

• Česko Vítejte ve Wrexhamu (viac)
Dokumentárny / Športový
USA, (2022–2024), 21 h 10 min (Minutáž: 20–48 min)

V seriáli Vitajte vo Wrexhame sa Rob McElhenney a Ryan Reynolds učia riadiť tretí najstarší profesionálny futbalový klub na svete. V roku 2020 Rob a Ryan spojili sily, aby kúpili nízkopostavených Červených drakov v nádeji, že premenia Wrexham AFC na príbeh outsidera, ktorému môže fandiť celý svet. Obavy? Rob a Ryan nemajú skúsenosti s futbalom alebo vzájomnou spoluprácou. Z Hollywoodu do Walesu, z ihriska do šatne, z vedenia do krčmy, tento dokumentárny seriál sleduje ich rýchlokurz vlastníctva klubu a neoddeliteľne prepletené osudy tímu a mesta, ktorí sa spoliehajú na dvoch hercov, že priniesú nádej a zmenu do komunity, ktorá ich dokáže využiť. (Disney+)

Recenzie používateľa celticek k tomuto seriálu (2)

Season 1 (2022) (S01)

Reynolds s kamarádem (nebo spíš kamarád s Reynoldsem) převezmou nejstarší mezinárodní stadion na světě. Samozřejmě i s klubem s neskutečnou historií. I Celtic je proti nim nedochůdče. A to je co říct. Fanoušci mají oprávněný strach, ale jejich obavy se ukážou jako liché. Amíci jsou srdcaři a to ani nerozumí offsideu. Láska ke klubu a celé komunitě z toho jde cítit. Navíc jsou to Velšani a k těm mám blíž než k Anglánům. To, co se děje na hřišti vážně nevymyslíš. Reklamu má Ryan pod palcem, o Wrexhamu už ví celý svět. Chytlo mě to. Vášeň, plný dům, výhry i zklamání. Tohle se nestane v ČR ani za tisíc let. ()

Season 2 (2023) (S02)

Druhá série už je někdy vyplněná zbytečnými (dle mého názoru) epizodami, celkově je to o něco slabší. Kompenzuje se to příchodem Fostera a parádním závěrem. Kdy se stalo, aby 2 týmy nasbíraly přes 100 bodů? Nikdy! Ty vztahové věci mě moc nebraly, ale má to svůj účel. Wrexham je opravdu tým se vším všudy. ()