Hody Siedmych rýb. (Disney+)

ariari

zaujímavá divadelná brodway ...malá javisková forma ..naozaj mi to pripomenulo hodinovú melodrámu  o jednej žene sveter, krvavé nechty a nepochopiteľne bola namiesto izolácie tyraonm rodiny, akoby sa nechumelilo.. ale aj tak som toho mala plné zuby. prepálené neurózami a mikroagresivitou,,ktorá mokvala a a kvapkala a aboslútne nič to neprinášalo.  Asi mám nastavené iné stopky v sebe, ale nudila som sa ()

Ironhead

Jak mě druhá série zatím přišla nudnější a až podivně rozvlekle veselejší než ta první, aneb chyběl tomu ten adrenalin, tak tahle epizoda to pořádně nakopla, to je úplný klenot! Tenhle díl seriálu by fungoval i jako samostatný film nebo divadelní hra. Herecké výkony jsou naprosto excelentní a hvězdné obsazení té nejšílenější vánoční večeře v historii, jakou jsem kdy viděl nebo se jí účastnil, tomu dává korunu :_) Tady snad nikdo nemůže hodnotit jinak než maximem *všechny palce nahoru* ()

BoXBe

Důkladně, zejména herecky, propečená rodinná depka. Jamie Lee Curtis k nepoznání. A stejně jako u Breaking Bad a Euphorie obrovské ocenění za odvahu říznout do konvenčních schémat a rozhodit seriál destilátem úplně jiných nálad, než které divák standardně očekává. A stejně jako u zmíněných, i Bear to dělá zatraceně chytře. ()

Lendak

Až teraz som pochopil pravú esenciu Medveďa, lebo takýto intenzívny zážitok sa v modernej televíznej produkcii len tak nevidí. Všetci, a tým naozaj myslím všetci, herci tu prekonávajú hranice svojich možností, aby nám naservírovali jednu z najlepších televíznych epizód, ktorá človeka psychicky a fyzicky vyčerpá. ()

BarryLyndon

LEGO příběh, Cherry a Logan se můžou jít zahrabat. Co jiného je desítková věc než tohle? Dává si to k večeři libovolnou rodinnou filmovou konverzačku. A konečně někdo zadaptoval Vánoce naší famílie! V podstatě bych to doporučil jako první díl seriálu a pak začít nakoukávat zbytek. Neskutečný. Přitom se tam dějově nestalo nic, jenom jsem si hodinu užíval ten kulomet hlášek, charismatu a screen presence. Tohle protáhnout o půl hodiny, tak to může na Oscary, beze srandy a nadsázky. Jedna herečka tu překonala svůj nedávný oscarový výkon.  TOP3 epizoda všech dob. A to jsem si to pustil po finále Winning Time a dal to dvakrát po sobě, neuvěřitelná dokonalost a povinnost pro všechny fandy pohyblivých obrázků, ne vážně, pusťte si to soudruzi bez ohledu na to jestli jste viděli libovolný díl nebo jak toporně to na vás působí.  A pak to obsazení, kurva to epizodní obsazení!!! Já to tu tehdy ignoroval, tak jsem to nečekal. A je to obří potvrzení, jak moc výjimeční seriáloví herci jsou Jeremy Allen White a Ebon Moss-Bachrach, protože tu drží krok s těmi nejhvězdnějšími jmény.  Speciálně pro pepa jsem k tomu udělal meme shrnující obsazení a mou reakci. Jenom bych rád upozornil, že do této chvíle tam bylo největší cameo televizní kuchař Matty Matheson, který tam paradoxně hraje údržbáře.  https://imgflip.com/i/7zwv9lha 10000000000/10 ()