James Bishop, mladý idealistický doktor, zjišťuje, že jeho vysněná práce je ve skutečnosti jeho nejhorší noční můrou. Když jeho pacienti začínají umírat za velice podivných okolností, začne podezřívat svého nadřízeného Dr. McCorta. Ale pravda je mnohem děsivější než si vůbec dokáže představit... (oficiálny text distribútora)

bernau84 odpad!

Na tomto fimu je nejlepší obal VHS/DVD, graficky pěkně ztvárněn a dýchlo z něho cosi zlého... teď už vím co je to zlé co dýchlo - film. Absolutně nezáživný "horor", žádný satan tam pomalu ani není (na dvě minuty se objeví příšera jakoby z Power Rangers) po půl hodině nudy se alespoň objeví dialog typu : Vy kouříte? - Ano kouřím - měl by jste přestat škodí to zdraví... načež následuje dvouminutovka odhadování co tím básník chtěl říci aby jste se dověděli že nic, že je tento počin tak napsán aby jste se unudili, ne aby jste ho pochopili. Absolutní odpadošpatenka! ()

baronGrga

Tradiční hororové bé (dějově, s výjimkami herecky i atmosféricky), které do lehoulinkého podprůměru spadá díky úletu ve formě pekelníka, který, vybaven bakelitovými křídly a brněním, užívá ku strašení několikaprsté ruky a podivuhodných oranžových elektrických výbojů. 45% ()

Lukas.Luky

Ufff tak toto bolo co?? Predvidatelny dej, charakter postav sa mi vobec nepozdaval..doktorko co chce zachranit cely svet, primar ci co to bolo ako cisty flegmatik, a nakoniec ta jeho hystericka a hlavne doverujuca priatelka :-) proste cele zle..jednu hviezdicku to dostava kvoli snahe navodit hrozu z toho posluchovaca satana, ktory im aj tak velmi nevysiel :D ()