Láska ve spektru: USA

(relácia)
  • USA Love on the Spectrum U.S. (viac)
Dokumentárny / Reality-TV / Romantický
USA, 2022, 45 min

Randění a vztahy, to je samá změna. Jak se ale s nejistotou vyrovnávají lidi s autismem, kteří touží po lásce? Romantický dokumentární seriál. (Netflix)

Kothy

Další série tohoto unikátního Netflix pořadu se zaměřuje na USA. Opět tu je spousta zajímavých lidí, kteří hledají své protějšky. ()

SeanLSD

Niet nad autistický humor a lásku! Skoro nehodnotiteľný program prinášajúci neuveriteľnú zmesku skutočných emócií na oboch stranách obrazovky - na rozdiel od drvivej väčšiny podobných formátov pre "normálnych". Je to zábavné, úprimné, úchylné, hlboké, ujeté a dojímavé súčasne - zrejme preto, že autisti sú autentickí - síce postihnutí, ale absolútne bez pretvárky a preto prirodzene, skoro až ideálne ľudskí. ()

ClassyBitch

Tohle je prostě boží. Citlivě a mile udělaný dokument s veškerým respektem k zúčastněným. Občas to mou cynickou duši přimělo mě rozslzet. Spousta těch schůzek byla lepší a míň křečovitá než mnohé moje a to šlo většinou o rande dvou autistů, nezřídka mentálně retardovaných, před zraky kamer. Skoro závidím. Už je na Netflixu i dokument o randění lidí s Downovým syndromem. Taky super. To už se mým rande blíží víc. ()

sh4ris

Milé, kouzelné, někdy frustrující a smutné..ale to je život. A ten si zaslouží každý prožít s někým, koho může milovat a kdo bude milovat jej, ať už na spektru je či ne. BTW po zhlédnutí jsem se zastyděla, kolikrát jsem v životě při randění a vztazích řešila hrozné kraviny. Rozhodně ta lepší netflixovská dokumentární tvorba. ()