Když se Leia rozhodne strávit letní prázdniny ve Wisconsinu, její prarodiče Kitty a Red Formanovi ubytují ve sklepě další generaci teenagerů. (Netflix)

Recenzie používateľa p.a.douch k tomuto seriálu (6)

Zlatá devadesátá (2023)

Takže jestliže program o partě mladých, drží na výši dvojice herců kterým je dohromady 150 (a občasné návraty původní sestavy), je to průser. Škoda, že už neuvidíme původní Laurie a Midge. Zdejší partička mládeže nesahá původní partě ze sedmdesátek ani po kotníky. Tak sorry, čtvrtý díl je prozatím moje maximum. Dávám teď znovu sedmdesátky a snad mě to nakopne k dalšímu sledování tohoto odvaru. Takže nakonec dokoukáno. Reálně je to u mě za 2 hvězdy, ale vzhledem k účasti části původního osazenstva dávám 3 hvězdy (nostalgie úřaduje). Bohužel u mě tento seriál strašně shodil casting mladistvé partičky (a nejde jen o povinné zapojení všemožných ras a LGBT+). Ti představitelé jsou v lepším případě nudní. ()

Rave party (2023) (S01E04)

Já ty mladý nedávám. V sedmdesátkách mlaďoši taky nebyli žádní lumeni, ale casting byl luxusní. Tady mně jsou strašně nesympatičtí nejen představitelé pubertální mládeže, ale i jejich postavy. Vždycky nedočkavě čekám na Reda s Kitty, nebo na nějakou další postavu z původního seriálu, ale ti dostávají stále méně času. Asi končím. ()